بهترین وکیل ملکی در تهران: مشخصات 9 وکیل مجرب برای دعاوی ملکی

بهترین وکیل ملکی

امروزه پرونده‌های ملکی به یکی از مهم‌ترین زیرشاخه‌های دعاوی حقوقی تبدیل شده‌اند. پیچیده بودن قوانین تعیین شده در این زمینه و همچنین گستردگی آن‌ها، بهره‌گیری از تخصص وکلای معتبر و مجرب را به یک ضرورت اساسی تبدیل کرده است. با انتخاب بهترین وکیل ملکی در تهران، می‌توانید خیال راحتی از بابت پیروزی در چنین دعاوی خاصی داشته باشید. وکلا به شما کمک می‌کنند تا راهکار مناسبی را برای گرفتن حق و حقوق خود به کار بگیرید و سرعت پیگیری پرونده را به شکل خوبی افزایش دهید.

بهترین وکیل ملکی تهران

همان‌طور که بیان کردیم، پیچیدگی کلی پرونده‌های ملکی بسیار زیاد است و به همین جهت تنها وکلای دارای دانش و تجربه کافی می‌توانند در این زمینه به شما یاری برسانند. به منظور انتخاب بهترين وكيل ملكي در تهران می‌توانید به سراغ گزینه‌های مختلفی بروید و از آن‌ها مشورت بگیرید. در ادامه این متن قصد داریم به نه مورد از مهم‌ترین وکلایی که در شهر تهران به دعاوی ملکی رسیدگی می‌کنند بپردازیم.

1- دکتر محمد عطاریان

اگر به دنبال مجرب‌ترین وکیل ملکی در تهران هستید، باید به سراغ دکتر عطاریان بروید. ایشان با سال‌ها تجربه در زمینه وکالت توانسته‌اند رضایت خاطر بسیاری از کاربران گرامی را به سمت خود جلب کنند. دکتر عطاریان از سال ۱۳۹۰ مشغول به وکالت هستند و حتی در برخی از مهم‌‌ترین وزارتخانه‌های دولتی به عنوان مشاور حقوقی فعالیت کرده‌اند به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در تهران نیز به شمار می روند.

عطاریان، وکیل ملکی تهران

با انتخاب دکتر محمد عطاریان به عنوان وکیل خلع ید خود می‌‌توانید با آرامش خاطر کامل شاهد پیگیری روند رسیدگی به پرونده‌تان باشید. امکان مراجعه حضوری و همچنین تماس تلفنی با دفتر ایشان وجود دارد. به طور کلی توصیه می‌شود که راهکار نخست، یعنی مراجعه حضوری را برگزینید و از گزینه تماس تلفنی به منظور رزرو کردن وقت مشاوره کمک بگیرید.

دکتر عطاریان بهترین وکیل مالیاتی تهران نیز محسوب می شوند.

  • آدرس وب‌سایت: https://vakilekhebreh.ir
  • ایمیل: info@vakilekhebreh.ir
  • شماره تلفن: 09127372551
  • آدرس: تهران، سعادت آباد

2- مریم نصراللهی

به منظور معرفی بهترین وکیل ملکی در تهران می‌توانیم به سرکار خانم مریم نصراللهی نیز اشاره‌ای داشته باشیم. ایشان به عنوان بهترین وکیل شمال تهران و عضو کانون وکلای دادگستری مشغول به فعالیت هستند و پرونده‌های موفق زیادی را در سابقه خود دارند. تسلط کامل بر تمامی قوانین مربوط به پرونده‌های ملکی و همچنین ارائه مشاوره‌های دقیق در خصوص خانواده و طلاق ایشان را به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی تهران مطرح کرده.

و کاربردی از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های مریم نصراللهی است که باید به آن‌ها اشاره کنیم.

مریم نصراللهی

شایان ذکر است که امکان مشاوره تلفنی با ایشان نیز وجود دارد و می‌‌توانید پیش از مراجعه حضوری از این خدمت بهره‌مند شوید.

3- عباس اسدی

آقای اسدی به عنوان یک وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی، رسیدگی دقیق به پرونده ملکی شما را وظیفه خود می‌داند. ایشان نیز جزو وکلای باتجربه در شهر تهران محسوب می‌شوند و علاوه بر پرونده‌های ملکی در زمینه‌های دیگری همچون رسیدگی به پرونده‌های کیفری نیز فعالیت می‌کنند.

عباس اسدی

عباس اسدی وکیل پایه دادگستری خود را موظف به ارائه مشاوره حقوقی تخصصی و دقیق میداند و تلاش حداکثری خود را در جهت افزایش آگاهی حقوقی افراد جامعه به کار بسته و هر روز صدها مشاوره و ارائه راهکار قانونی را به متقاضیان پیشنهاد می کند .

برخورداری از دانش و تخصص کافی به جناب اسدی اجازه داده است تا هر ساله به طیف عظیمی از افراد در این حوزه به خصوص یاری برساند. این وکیل باتجربه نیز امکان مشاوره تلفنی رایگان را برای شما عزیزان فراهم کرده است.

  • آدرس وب‌سایت: https://vekalatam.com
  • ایمیل: info@vekalatam.com
  • شماره تلفن: 02186030422
  • آدرس: تهران، ابتدای خیابان شهید بهشتی (عباس آباد)، خیابان سهند، خیابان شهرتاش، پلاک ۲۸، طبقه چهارم واحد ۱۱
  • صفحه شبکه‌های اجتماعی: vekalatam@

4- رضا عبدالمحمد

وکیل رضا عبدالمحمد

اگر به دنبال بهترین وکیل ملکی در تهران هستید، می‌توانید به دفتر حقوقی جناب عبدالمحمد سر بزنید. ایشان خود را به عنوان آگاه‌ترین وکیل دعاوی ملکی در تهران معرفی می‌کنند. گروه حقوقی عبدالمحمد که تحت نظر ایشان ارائه می‌شود ارائه‌کننده تخصصی‌ترین سرویس‌های حقوقی و همچنین وکالتی به کلیه ایرانیان است. اگر تاکنون در رسیدگی به پرونده‌های ملکی خود دچار مشکل شده‌اید و به دنبال راه چاره هستید، حتماً رضا عبدالمحمد را در نظر داشته باشید، زیرا با توجه به تجربه بالای ایشان می‌توان به اهداف مختلفی دست پیدا کرد.

5- ابراهیم غفار زاده

به منظور معرفی بهترین وکیل ملکی در تهران لازم است که حتماً از ابراهیم غفار زاده نیز یاد کنیم. جناب غفار زاده با بیش از پانزده سال سابقه فعالیت و وکالت در حوزه‌های گوناگونی همچون ملکی، روابط کار، کیفری و… آماده خدمت‌رسانی به شما است. ایشان جزو وکلای پایه یک دادگستری به شمار می‌روند و بنیان‌گذار موسسه حقوقی سروش حق جویان هستند.

وکیل ابراهیم غفارزاده

اکثر پرونده‌هایی که توسط ایشان مورد بررسی و پیگیری قرار می‌گیرند در نهایت به سرانجام مناسبی می‌رسند. به منظور رزرو وقت مشاوره می‌توانید با دفتر ایشان تماس برقرار کنید.

  • آدرس وب‌سایت: https://ghafarzadelaw.ir
  • ایمیل: ebrahimlawyer29864@gmail.com
  • شماره تلفن: 09125515627
  • صفحه شبکه‌های اجتماعی: ghafarzade_ebrahim@
  • آدرس: تهران، کریم خان زند، خیابان خردمند جنوبی، بن بست پنجم (شهید حقانی)، پلاک ۹، طبقه اول واحد غربی

قبل از خواندن ادامه مطلب پیشنهاد میکنیم مطلب خیانت در امانت را بخوانید.

6- سارا حدیدی

آخرین شخصی که به منظور معرفی بهترین وکیل ملکی در تهران قصد داریم به او اشاره کنیم،‌ سرکار خانم سارا حدیدی است. ایشان به عنوان یکی از مهم‌ترین وکلای فعال در حوزه پرونده‌های ملکی و بهترین وکیل در سعادت آباد شناخته می‌شوند و در ارائه کردن انواع خدمات حقوقی و قضایی به دنبال جدیدترین راهکارها هستند.

ساراحدیدی

دعاوی و شکایات شما با دانش و تخصص سارا حدیدی مورد بررسی قرار می‌گیرند و سپس روش‌های صحیح رسیدگی به آن‌ها تعیین می‌شود. دفتر حقوقی ایشان در زمینه رسیدگی به جرائم سایبری و قراردادهای تجاری نیز فعالیت می‌کند.

  • آدرس وب‌سایت: https://sarahadidi.com
  • ایمیل: info@sarahadidi.com
  • شماره تلفن: 09122937232
  • آدرس: سعادت آباد، ميدان سرو، خيابان رياضى بخشايش، كوچه پانزدهم غربى، پلاك ٩، ساختمان سينام، طبقه چهارم شرقی، واحد١٥

چطور باید یک وکیل خوب انتخاب کنیم؟

برای انتخاب یک گزینه مناسب باید به سراغ پارامترهایی بروید که ما جهت شناخت بهترین وکیل ملکی در تهران از آن‌ها استفاده می‌کنیم. اولین پارامتری که باید به آن اشاره کرد،‌ تجربه کلی وکیل است. همواره وکلایی را انتخاب کنید که در حوزه مدنظر شما دارای تجربه قابل قبول (ده سال و بیشتر از آن) هستند.

پارامتر بعدی، به تعداد پرونده‌های موفقی ارتباط دارد که وکیل مربوطه وظیفه رسیدگی به آن‌ها را بر عهده داشته است. طبیعتاً هرچه تعداد این پرونده‌های موفق بیشتر باشد، اطمینان خاطر شما از نظر رسیدن به هدف نهایی افزایش پیدا می‌کند؛ بنابراین، لازم است که حتماً به این موضوع مهم نیز توجه داشته باشید.

در پایان پیشنهاد میکنیم سری هم به مطلب مطالبه وجه هم بزنید.

سخن پایانی

پرونده‌های ملکی بخش گسترده‌ای از دعاوی حقوقی موجود در کشور ما را تشکیل می‌دهند. رسیدگی به این پرونده‌ها با چالش‌های زیادی همراه است و به همین دلیل تنها با کمک وکلای مجرب و کار بلد می‌توان آن‌ها را به یک نتیجه مناسب رساند. در واقع انتخاب یک وکیل مناسب در این زمینه از اهمیت قابل توجهی برخوردار است.

بهترین وکیل ملکی

دکتر محمد عطاریان به عنوان بهترین وکیل ملکی در تهران آماده است تا با بهره‌گیری از دانش و تخصص خود در این زمینه به شما کاربران گرامی یاری برساند. ایشان تمام تلاش خود را به منظور کسب رضایت شما به کار می‌گیرند. به منظور کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با ما تماس بگیرید تا به کلیه پرسش‌های شما عزیزان پاسخ دهیم.

administrator

2 نظر به “بهترین وکیل ملکی در تهران: مشخصات 9 وکیل مجرب برای دعاوی ملکی”

  • کامیار محسنین

    سلام آیا برای ملکی که به صورت اجاره ای بوده و تو قرارداد یه تاریخی برای تخلیه ثبت شده ولی صاحب خونه چون یه مستاجر جدید اومده که پول بیشتری هم میده می خواد ما رو زودتر از موعد تخلیه بلند کنه میشه ازش شکایت کرد؟ ارزش شکایت داره اصلا جریمه اش چیه؟

    • VakileKhebreh

      با سلام
      قرارداد اجاره تا قبل از انقضاء مهلت اجاره بطور کامل به قوت خودش باقیست و نیازی به طرح شکایت از صاحب‌خانه نیست چون نمیتواند قبل از تاریخ مذکور مستأجر را وادار به تخلیه کند.
      مگر اینکه به دلایل دیگری مزاحمت ایجاد کند یا تهدید کند که در این صورت میتوان شکایت کیفری کرد.

نظر دهید