بهترین وکیل ملکی در تهران: مشخصات 10 وکیل مجرب برای دعاوی ملکی

بهترین وکیل ملکی

ویژگی‌های یک وکیل ملکی برتر در تهران شامل تخصص و تجربه در حقوق ملکی، دانش و به‌روزبودن در قوانین مربوطه، مهارت‌های مذاکره و قابلیت ارتباط، حس تجاری و قابلیت ارائه مشاوره تجاری، و قابلیت حل اختلافات است. بهترین وکیل ملکی باید توانایی درک نیازها و الزامات مشتریان داشته باشد و قادر به ارائه راهکارهای حقوقی مناسب و حل اختلافات باشد. البته، انتخاب وکیل ملکی بستگی به نیازها و الزامات شخصی شما دارد و ممکن است موارد دیگری مانند قیمت و هزینه‌ها، قابلیت ارتباط، و نظرسنجی‌ها نیز در انتخاب نقش داشته باشند.

بهترین وکیل ملکی تهران

همان‌طور که بیان کردیم، پیچیدگی کلی پرونده‌های ملکی بسیار زیاد است و به همین جهت تنها وکلای دارای دانش و تجربه کافی می‌توانند در این زمینه به شما یاری برسانند. به منظور انتخاب بهترين وكيل ملكي در تهران می‌توانید به سراغ گزینه‌های مختلفی بروید و از آن‌ها مشورت بگیرید. در ادامه این متن قصد داریم به نه مورد از مهم‌ترین وکلایی که در شهر تهران به دعاوی ملکی رسیدگی می‌کنند بپردازیم.

1- محمد عطاریان

اگر به دنبال مجرب‌ترین وکیل ملکی در تهران هستید، باید به سراغ دکتر عطاریان بروید. ایشان با سال‌ها تجربه در زمینه وکالت توانسته‌اند رضایت خاطر بسیاری از کاربران گرامی را به سمت خود جلب کنند. دکتر عطاریان از سال ۱۳۹۰ مشغول به وکالت هستند و حتی در برخی از مهم‌‌ترین وزارتخانه‌های دولتی به عنوان مشاور حقوقی فعالیت کرده‌اند به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در تهران نیز به شمار می روند.

عطاریان، وکیل ملکی تهران

با انتخاب محمد عطاریان به عنوان وکیل خلع ید خود می‌‌توانید با آرامش خاطر کامل شاهد پیگیری روند رسیدگی به پرونده‌تان باشید. امکان مراجعه حضوری و همچنین تماس تلفنی با دفتر ایشان وجود دارد. به طور کلی توصیه می‌شود که راهکار نخست، یعنی مراجعه حضوری را برگزینید و از گزینه تماس تلفنی به منظور رزرو کردن وقت مشاوره کمک بگیرید.

جناب عطاریان بهترین وکیل مالیاتی تهران نیز محسوب می شوند.

 • آدرس وب‌سایت: https://vakilekhebreh.ir
 • ایمیل: info@vakilekhebreh.ir
 • شماره تلفن: 09127372551
 • آدرس: تهران، سعادت آباد

2- مریم نصراللهی

به منظور معرفی بهترین وکیل ملکی در تهران می‌توانیم به سرکار خانم مریم نصراللهی نیز اشاره‌ای داشته باشیم. ایشان به عنوان بهترین وکیل شمال تهران و عضو کانون وکلای دادگستری مشغول به فعالیت هستند و پرونده‌های موفق زیادی را در سابقه خود دارند. تسلط کامل بر تمامی قوانین مربوط به پرونده‌های ملکی و همچنین ارائه مشاوره‌های دقیق در خصوص خانواده و طلاق ایشان را به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی تهران مطرح کرده.

و کاربردی از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های مریم نصراللهی است که باید به آن‌ها اشاره کنیم.

مریم نصراللهی

شایان ذکر است که امکان مشاوره تلفنی با ایشان نیز وجود دارد و می‌‌توانید پیش از مراجعه حضوری از این خدمت بهره‌مند شوید.

3- عباس اسدی

آقای اسدی به عنوان یک وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی و همچنین بهترین وکیل تهران، رسیدگی دقیق به پرونده ملکی شما را وظیفه خود می‌داند. ایشان نیز جزو وکلای باتجربه در شهر تهران محسوب می‌شوند و علاوه بر پرونده‌های ملکی در زمینه‌های دیگری همچون رسیدگی به پرونده‌های کیفری نیز فعالیت می‌کنند.

عباس اسدی

عباس اسدی وکیل پایه دادگستری خود را موظف به ارائه مشاوره حقوقی تخصصی و دقیق میداند و تلاش حداکثری خود را در جهت افزایش آگاهی حقوقی افراد جامعه به کار بسته و هر روز صدها مشاوره و ارائه راهکار قانونی را به متقاضیان پیشنهاد می کند .

برخورداری از دانش و تخصص کافی به جناب اسدی اجازه داده است تا هر ساله به طیف عظیمی از افراد در این حوزه به خصوص یاری برساند. این وکیل باتجربه نیز امکان مشاوره تلفنی رایگان را برای شما عزیزان فراهم کرده است.

 • آدرس وب‌سایت: https://vekalatam.com
 • ایمیل: info@vekalatam.com
 • شماره تلفن: 02186030422
 • آدرس: تهران، ابتدای خیابان شهید بهشتی (عباس آباد)، خیابان سهند، خیابان شهرتاش، پلاک ۲۸، طبقه چهارم واحد ۱۱
 • صفحه شبکه‌های اجتماعی: vekalatam@

4- رضا عبدالمحمد

وکیل رضا عبدالمحمد

اگر به دنبال بهترین وکیل ملکی در تهران هستید، می‌توانید به دفتر حقوقی جناب عبدالمحمد سر بزنید. ایشان خود را به عنوان آگاه‌ترین وکیل دعاوی ملکی در تهران معرفی می‌کنند. گروه حقوقی عبدالمحمد که تحت نظر ایشان ارائه می‌شود ارائه‌کننده تخصصی‌ترین سرویس‌های حقوقی و همچنین وکالتی به کلیه ایرانیان است. اگر تاکنون در رسیدگی به پرونده‌های ملکی خود دچار مشکل شده‌اید و به دنبال راه چاره هستید، حتماً رضا عبدالمحمد را در نظر داشته باشید، زیرا با توجه به تجربه بالای ایشان می‌توان به اهداف مختلفی دست پیدا کرد.

5- ابراهیم غفار زاده

به منظور معرفی وکیل ملکی درتهران لازم است که حتماً از ابراهیم غفار زاده نیز یاد کنیم. جناب غفار زاده با بیش از پانزده سال سابقه فعالیت و وکالت در حوزه‌های گوناگونی همچون ملکی، روابط کار، کیفری و… آماده خدمت‌رسانی به شما است. ایشان جزو وکلای پایه یک دادگستری به شمار می‌روند و بنیان‌گذار موسسه حقوقی سروش حق جویان هستند.

وکیل ابراهیم غفارزاده

اکثر پرونده‌هایی که توسط ایشان مورد بررسی و پیگیری قرار می‌گیرند در نهایت به سرانجام مناسبی می‌رسند. به منظور رزرو وقت مشاوره می‌توانید با دفتر ایشان تماس برقرار کنید.

 • آدرس وب‌سایت: https://ghafarzadelaw.ir
 • ایمیل: ebrahimlawyer29864@gmail.com
 • شماره تلفن: 09125515627
 • صفحه شبکه‌های اجتماعی: ghafarzade_ebrahim@
 • آدرس: تهران، کریم خان زند، خیابان خردمند جنوبی، بن بست پنجم (شهید حقانی)، پلاک ۹، طبقه اول واحد غربی

قبل از خواندن ادامه مطلب پیشنهاد میکنیم مطلب خیانت در امانت را بخوانید.

6- سارا حدیدی

آخرین شخصی که به منظور معرفی بهترین وکیل ملکی در تهران قصد داریم به او اشاره کنیم،‌ سرکار خانم سارا حدیدی است. ایشان به عنوان یکی از مهم‌ترین وکلای فعال در حوزه پرونده‌های ملکی و بهترین وکیل در سعادت آباد شناخته می‌شوند و در ارائه کردن انواع خدمات حقوقی و قضایی به دنبال جدیدترین راهکارها هستند.

ساراحدیدی

دعاوی و شکایات شما با دانش و تخصص سارا حدیدی مورد بررسی قرار می‌گیرند و سپس روش‌های صحیح رسیدگی به آن‌ها تعیین می‌شود. دفتر حقوقی ایشان در زمینه رسیدگی به جرائم سایبری و قراردادهای تجاری نیز فعالیت می‌کند.

 • آدرس وب‌سایت: https://sarahadidi.com
 • ایمیل: info@sarahadidi.com
 • شماره تلفن: 09122937232
 • آدرس: سعادت آباد، ميدان سرو، خيابان رياضى بخشايش، كوچه پانزدهم غربى، پلاك ٩، ساختمان سينام، طبقه چهارم شرقی، واحد١٥

7-دکتر سعید اکرادی

سعید اکرادی

جناب دکتر سعید اکرادی از وکلای با سابقه و پایه یک دادگستری و نویسنده ۱۷ جلد کتب و مقالات حقوقی و دارای دکتری تخصصی حقوق و سابقه تحصیل در دانشگاه کویین مری لندن (۲۶ مین دانشگاه جهان در زمینه حقوق) و دانشگاه علامه طباطبایی هستند. همچنین ایشان رتبه ۵ کانون وکلا، قبولی در آزمون قضاوت با رتبه ۳۳ کشور (مرحله تشریحی)، رتبه یک کانون کارشناسان رسمی دادگستری است.

 • شماره تماس:09122649388
 • آدرس:کرج، نبش میدان نبوت، طبقه فوقانی بانک ملت، مجتمع هیراد، واحد 305

8-نرگس رستمی

نرگس رستمی

گزینه دیگری که باید از وی به عنوان بهترین وکیل ملکی در تهران یاد کنیم، نرگس رستمی است. ایشان نیز همانند سایر مواردی که به‌ آن‌ها اشاره کردیم از سابقه بسیار خوبی در حوزه رسیدگی به پرونده‌های ملکی برخوردار هستند و تاکنون پرونده‌های موفق گوناگونی در این حوزه داشته‌اند. حاذق بودن این وکیل ملکی موجب شده است تا کاربران بسیار زیادی از ایشان به عنوان گزینه نخست خود یاد کنند. باید به این نکته اشاره کرد که دفتر حقوقی ایشان امکان مشاوره تلفنی رایگان را برای شما فراهم کرده‌ است.

آدرس وب‌سایت: https://rostami-lawyer.ir/

ایمیل: naegesrostami55@gmail.com

شماره تلفن: 02144956501

آدرس: تهران، بزرگراه ستاری، روبروی کوروش، پایین‌تر از پیامبر غرب، نبش پنجم شرقی، پلاک 80، مجتمع گلها، طبقه همکف، واحد 3

صفحه شبکه‌های اجتماعی: nargesrostamiiii

9-مسعود جوکار درزی

مسعود درزی

 

برخی از کاربران بهترین وکیل ملکی تهران را مسعود جوکار می‌دانند. موسسه حقوقی مجد تحت نظر ایشان مشغول به فعالیت است و همواره در رده مؤسسات حقوقی برتر قرار می‌گیرد. شما می‌توانید به منظور درخواست وکیل متخصص و همچنین مشاوره تلفنی با دفتر این موسسه حقوقی تماس بگیرید. جناب آقای مسعود جوکار درزی در زمینه‌های دیگری همچون پرونده‌های مربوط به خانواده نیز مشغول به فعالیت هستند و می‌توانید در رابطه با این پرونده‌ها نیز با ایشان مشورت کنید.

آدرس وب‌سایت: https://vakilmajd.com/

ایمیل: info@vakilmajd.com

شماره تلفن: 09121011092

آدرس: تهران، بزرگراه شهید باقری، نبش خیابان 162 غربی، ساختمان پویا، پلاک 43، واحد 10

10-آرزو درویشوند

آزاده درویش وند

خانم آرزو درویشوند وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران هستند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه علم و فرهنگ بوده و در اختبار کانون وکلای دادگستری مرکز رتبه 20 را کسب کرده اند. همچنین ایشان دارای مدرک کسب و کار در دعاوی مالی و بورسی از دانشگاه خوارزمی و مرکز حقوقی بین المللی HCLA هلند هستند. افزون بر این، خانم درویشوند دارای مدرک رسمی حقوقی از کانون وکلای دادگستری مرکز نیز میباشند.

 • شماره تماس:09121722401
 • آدرس:تهران، بلوار سعادت آباد . خیابان سی و چهارم غربی . پلاک ۸۰

چطور باید یک وکیل خوب انتخاب کنیم؟

برای انتخاب یک گزینه مناسب باید به سراغ پارامترهایی بروید که ما جهت شناخت بهترین وکیل ملکی در تهران از آن‌ها استفاده می‌کنیم. اولین پارامتری که باید به آن اشاره کرد،‌ تجربه کلی وکیل است. همواره وکلایی را انتخاب کنید که در حوزه مدنظر شما دارای تجربه قابل قبول (ده سال و بیشتر از آن) هستند.

پارامتر بعدی، به تعداد پرونده‌های موفقی ارتباط دارد که وکیل مربوطه وظیفه رسیدگی به آن‌ها را بر عهده داشته است. طبیعتاً هرچه تعداد این پرونده‌های موفق بیشتر باشد، اطمینان خاطر شما از نظر رسیدن به هدف نهایی افزایش پیدا می‌کند؛ بنابراین، لازم است که حتماً به این موضوع مهم نیز توجه داشته باشید.

در پایان پیشنهاد میکنیم سری هم به مطلب مطالبه وجه هم بزنید.

دعوای ملکی چیست؟

دعاوی ملکی اغلب به مسائلی اشاره دارند که مرتبط با اموال غیر منقول مانند خانه‌ها، زمین‌ها، و ویلاها هستند. این نوع از دعاوی در دادگاه‌ها مورد بررسی قرار می‌گیرند و ممکن است موضوعات مختلفی از جمله اجاره، واگذاری، مالکیت و دیگر امور مالی مرتبط با املاک را شامل شوند. اغلب دعاوی ملکی به دلیل اختلافات درباره حقوق و تعهدات مربوط به املاک بروز می‌کنند و نیاز به رسیدگی قانونی دارند. شما می توانید برای الزام به ایفای تعهد از این وکیل کمک بگیرید.

دعاوی ملکی شامل چه مواردی می باشند؟

دعاوی ملکی به طور کلی به سه دسته تقسیم می‌شوند:

دعاوی ملکی حقوقی

 • دعوی الزام به فک رهن: در این دعوی، خواهان از دادگاه تقاضای فک رهن ملک خود را می‌کند.
 • دعوی الزام به تحویل ملک: در این دعوی، خواهان از دادگاه تقاضای تحویل ملک خود را از خوانده می‌کند.
 • دعوی الزام به تنظیم سند رسمی: در این دعوی، خواهان از دادگاه تقاضای الزام خوانده به تنظیم سند رسمی برای ملک مورد معامله را می‌کند.
 • دعوی خلع ید: در این دعوی، خواهان از دادگاه تقاضای خلع ید (بیرون کردن) متصرف غیرقانونی از ملک خود را می‌کند.
 • دعوی رفع تصرف عدوانی: در این دعوی، خواهان از دادگاه تقاضای رفع تصرف عدوانی (تصرف غیرقانونی) از ملک خود را می‌کند.
 • دعوی ابطال قرارداد: در این دعوی، خواهان از دادگاه تقاضای ابطال قرارداد ملکی را می‌کند.
 • و…

دعاوی اموال ثبتی:

 • دعوی اعتراض به ثبت ملک: در این دعوی، معترض به ثبت ملک، از دادگاه تقاضای ابطال سند ثبت ملک را می‌کند
 • دعوی تقاضای اصلاح سند ثبتی: در این دعوی، خواهان از دادگاه تقاضای اصلاح سند ثبتی خود را می‌کند.
 • دعوی رفع اشتباه ثبتی: در این دعوی، خواهان از دادگاه تقاضای رفع اشتباه ثبتی در سند خود را می‌کند.
 • و…

دعاوی ملکی کیفری:

 • تصرف عدوانی: تصرف غیرقانونی ملک دیگری
 • مزاحمت ملکی: ایجاد مزاحمت برای استفاده و بهره‌برداری از ملک
 • تعدی: وارد کردن خسارت به ملک دیگری
 • جعل سند: جعل سند ملکی
 • تبانی در معاملات ملکی: تبانی برای کلاهبرداری در معاملات ملکی
 • و…

سخن پایانی

ویژگی‌های اصلی یک وکیل ملکی برتر در تهران شامل تخصص و کارآیی در زمینه حقوق ملکی، دانش فنی قوی و آگاهی به‌روز از تغییرات قوانین، تجربه و مهارت در مذاکره و حل اختلافات، قابلیت تعامل فعال با مشتریان و قدرت ارتباطی مؤثر، و توانایی در ارائه راهکارهای حقوقی است. بهترین وکیل ملکی باید قادر به تجزیه و تحلیل دقیق مسائل حقوقی مربوط به ملک باشد و برای مشتریان خود بهترین راهکارها و استراتژی‌ها را ارائه دهد. همچنین، قدرت تفکر استراتژیک، دقت و دقت در جزئیات، و قدرت تحلیل و استنتاج قوی نیز از جمله ویژگی‌های مهمی هستند که یک وکیل ملکی برتر باید داشته باشد. شما می توانید برای راهنمایی بیشتر از بهترین وکیل حقوقی در تهران مشاوره دریافت کنید. با توجه به اینکه انتخاب وکیل ملکی مهم و حساس است، توصیه می‌شود تحقیق، مشاوره و بررسی نظرات و بازخوردهای مشتریان قبلی را در نظر بگیرید تا بهترین تصمیم را بگیرید.

بهترین وکیل ملکی

دکتر محمد عطاریان به عنوان بهترین وکیل ملکی در تهران آماده است تا با بهره‌گیری از دانش و تخصص خود در این زمینه به شما کاربران گرامی یاری برساند. ایشان تمام تلاش خود را به منظور کسب رضایت شما به کار می‌گیرند. به منظور کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با ما تماس بگیرید تا به کلیه پرسش‌های شما عزیزان پاسخ دهیم.

 

سوالات پرتکرار

وکیل ملکی کیست؟

وکیل ملکی به وکیلی گفته می شود که در حوزه دعاوی ملکی مثل حکم تخلیه، اثبات مالکیت و… تخصص دارد.

بهترین وکیل ملکی تهران چه کسی است؟

از بهترین وکیل ملکی در تهران باید به محمد عطاریان، عباس اسدی، مریم نصرالهی، گروه حقوقی دادارمنش، موسسه حقوقی اترس اشاره کرد.

دعوی الزام به تحویل ملک به چه صورت است؟

در این دعوی، خواهان از دادگاه تقاضای تحویل ملک خود را از خوانده می‌کند.

آیا برای دعوی الزام به فک رهن می توان وکیل گرفت؟

بله می تواند و در واقع دعوی الزام به فک رهن: در این دعوی، خواهان از دادگاه تقاضای فک رهن ملک خود را می‌کند.

administrator

10 نظر به “بهترین وکیل ملکی در تهران: مشخصات 10 وکیل مجرب برای دعاوی ملکی”

 • کامیار محسنین

  سلام آیا برای ملکی که به صورت اجاره ای بوده و تو قرارداد یه تاریخی برای تخلیه ثبت شده ولی صاحب خونه چون یه مستاجر جدید اومده که پول بیشتری هم میده می خواد ما رو زودتر از موعد تخلیه بلند کنه میشه ازش شکایت کرد؟ ارزش شکایت داره اصلا جریمه اش چیه؟

  • VakileKhebreh

   با سلام
   قرارداد اجاره تا قبل از انقضاء مهلت اجاره بطور کامل به قوت خودش باقیست و نیازی به طرح شکایت از صاحب‌خانه نیست چون نمیتواند قبل از تاریخ مذکور مستأجر را وادار به تخلیه کند.
   مگر اینکه به دلایل دیگری مزاحمت ایجاد کند یا تهدید کند که در این صورت میتوان شکایت کیفری کرد.

 • ساحل

  ببخشید یه سوال داشتم برای تقسیم دنگ ملک پدری که به ارث رسیده باید به وکیل ملکی مراجعه کنیم یا وکیل خانوادگی؟ سر تقسیم ارث به مشکل خوردیم حقیقتش

  • VakileKhebreh

   با سلام
   وکیل دادگستری در همه زمینه‌ها می‌تواند فعالیت کند. البته به شرط داشتن تجربه و تخصص در آن زمینه. با این حال بهتر است به وکیلی که تجربه بیشتری در زمینه پرونده‌های ملکی دارد مراجعه کنید.

 • jamal

  ما یه ساختمون 5 طبقه ایم و همسایه طبقه 5 ام به بهونه این که به پشت بوم نزدیک تره و اینا تصمیم گرفت که یه حالت آلاچیق طور بسازه و منقل بذاره و اینا و یه جورایی مثل یه بخشی از خونش کرده و در پشت بوم رو هم قفل زده و ما اگه نیاز باشه که بریم بالا پشت بوم باید بریم در خونه ایشون و توضیح بدیم چیکار داریم که کلید بدن به ما
  الان من بخوام از این وضعیت شکایت کنم و وکیل ملکی بگیرم آیا اگر بقیه همسایه ها مشکلی نداشته باشن شکایت من قابل بررسیه بازم؟

  • VakileKhebreh

   با سلام
   بله به تنهایی می توانید. ابتدا باید تامین دلیل کنید و سپس دعوی رفع مزاحمت ملکی در مشاعات ساختمان باید مطرح کنید

 • مهدیه

  من تا حالا برای کارای ملکی وکیل نگرفتم ولی خب با این نوشته معرفی بهترین وکیل ملکی تهران شما من خیلی راحت تر تونستم یه وکیل کاردرست و نزدیک پیدا کنم خیلی ممنون

 • زینب

  سلام ممنون از معرفیتون خیلی به من کمک کرد و مشکلم حل شد

 • علی

  برای تنظیم سند رسمی می تونم وکیل بگیرم؟

نظر دهید