مشاوره حقوقی

جهت دریافت مشاوره حقوقی می توانید فرم درخواست را پر نمایید ، هزینه انجام مشاوره، پس از بررسی اولیه مشخص و به شما اطلاع داده خواهد شد .

حضوری
تلفنی
آنلاین

جهت ثبت درخواست مشاوره حقوقی فرم زیر را پر و ارسال بفرمایید

آنچه که همواره همه افراد و اشخاص بدان واقف هستند، این است که پیشگیری بهتر از درمان است!

امروزه به دلیل پیچیده شدن روابط اجتماعی، حقوقی و تجاری اشخاص با یکدیگر، نیاز به کسب اطلاعات و مشاوره حقوقی از وکلا و حقوق‌دانان مجرب بیش از پیش احساس می‌شود.

مشاوره حقوقی باعث افزایش امنیت خاطر در انجام تعاملات حقوقی و معاملات تجاری اشخاص می‌شود.

حضور یک وکیل دادگستری که سالیانی است در دفاع از حقوق موکلین خود، در مراجع قضایی اشتغال داشته و اشراف کامل به مسائل و مشکلات روز قضایی و قوانین و مقررات حقوقی دارد در کنار شرکت‌ها و اشخاص باعث افزایش بهره‌وری و کارکرد و کاهش گرفتاری‌های حقوقی در تعاملات حقوقی و تجاری آنها می‌شود.

بنابراین مهمترین هدف مشورت حقوقی نیز، پیشگیری از گرفتاری‌های حقوقی و سردرگمی در پیچ و خم قانون است.

البته در برخی موارد نیز اشخاص به دلیل اینکه ابتدائا از مشاوره حقوقی استفاده نکرده‌اند دچار مشکلات حقوقی می‌شوند و با برخورد به مشکلات به دنبال یافتن راه حل حقوقی هستند.

در این شرایط نیز اقدام به مشاوره با وکیل دادگستری همان قدر مفید و ضروری است که در زمان بیماری نیاز به مراجعه به پزشک ضرورت دارد!

اما توصیه بنده همواره این است که قبل از هر اقدام حقوقی و تجاری از وکیل، مشاوره قضایی گرفته شود.

همچنین در شرایطی که به هر دلیل مشکل حقوقی ایجاد شد و یا زمانی که قضیه به مرجع قانونی ارجاع شد، حتماً با وکیل مشورت کنند و تا قبل از گرفتن مشاوره حقوقی کامل هیچ اقدام حقوقی نکنند.

متأسفانه برخی از اشخاص تا زمانیکه با مشکل مواجه نشوند و طرح دعوی در مراجع قضایی نشود، احساس نیاز به مشاوره حقوقی پیدا نمی‌کنند که این خود بزرگترین اشتباه است و البته باعث ایجاد هزینه‌های مختلف چه از باب هزینه‌های دادگاه و دادرسی و چه از باب هزینه‌های حق‌الوکاله که به مراتب بیشتر از هزینه حق‌المشاوره می شود.

بنابراین به شما توصیه می‌کنم که اهمیت مشاوره حقوقی را هیچ‌گاه دست کم نگیرید.

لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.
نوع مشاوره مورد درخواست