بهترین وکیل غرب تهران: معرفی 8 وکیل + اطلاعات تماس

بهترین وکیل غرب تهران

امروزه مباحث حقوقی مختلف به حدی پیچیده شده‌اند که به منظور پیگیری آن‌ها باید دانش و تخصص بسیار بالایی داشته باشید. طبیعتاً اکثر افراد جامعه دارای چنین مهارت‌هایی نیستند و باید به دنبال راهکارهای جایگزین بگردند. با انتخاب یک وکیل غرب تهران می‌توانید خیال خود را از بابت رسیدگی به پرونده حقوقی مدنظرتان راحت کنید. وکلای پایه یک دادگستری دارای آمادگی و تخصص لازم به منظور برطرف کردن دعاوی شما در حوزه‌های ملکی، کیفری، خانوادگی و… هستند. مهم آن است که از بین وکلای مختلف به بهترین‌ها مراجعه کنید.

بهترین وکیل غرب تهران

امروزه در غرب تهران وکلای مختلفی مشغول به فعالیت هستند که هر یک از آن‌ها از دانش و مهارت قابل توجهی برخوردارند. این وکلا همواره تلاش می‌کنند که با به روز نگه‌ داشتن دانش حقوقی خود حتی چالش‌برانگیزترین پرونده‌ها را نیز به طور کامل حل کنند و شما را به نتیجه قابل قبولی برسانند. در ادامه به 8 تا از بهترین وکیل در غرب تهران اشاره می‌کنیم که به نوبه خود جزو شاخص ترین ها محسوب می‌شوند.

محمد عطاریان

وقتی صحبت از باتجربه‌ترین وکیل غرب تهران به میان می‌آيد،‌ نام جناب آقای محمد عطاریان به ذهن می‌رسد. دهه‌ها فعالیت به عنوان مشاور حقوقی در مراکز مختلف موجب شده است تا ایشان به عنوان مجرب‌ترین وکیل در دسترس شما عزیزان شناخته شوند. ایشان تبحر خاصی در بررسی پرونده‌های حقوقی پیچیده دارند و تاکنون رضایت صد‌در‌صدی مراجعه‌کنندگان را به دست آورده‌اند.

محمد عطاریان

جناب آقای عطاریان تأکید بسیار زیادی بر موضوع مشاوره حضوری دارند،‌ البته امکان استفاده از تلفن به منظور تعیین زمان مشاوره در دفتر وکالت نیز وجود دارد. پرونده‌هایی که تحت نظر ایشان مورد بررسی قرار می‌گیرند از همه جوانب بررسی خواهند شد تا حتی کوچک‌ترین جزئیات نیز به طور کامل مشخص شود. بی‌دلیل نیست که محمد عطاریان به عنوان یکی از معتبرترین و بهترین وکیل در سعادت آباد شناخته می‌شود. پرونده خود را به ایشان بسپارید و برای همیشه خیال راحتی داشته باشید.

اطلاعت تماس

 • تلفن: 09127372551
 • وب‌سایت: vakilekhebreh.ir
 • آدرس: تهران، سعادت آباد

جناب عطاریان به عنوان وکیل کلاهبرداری نیز شناخته می شوند.

امید شاه مرادی

گزینه دیگری که به عنوان یک وکیل غرب تهران باید به وی اشاره کرد، جناب آقای امید شاه مرادی است. ایشان نیز از تجربه قابل قبولی در حوزه وکالت برخوردار هستند و تاکنون وظیفه رسیدگی به پرونده‌های گوناگونی را برعهده داشته‌اند. برخورداری از سطح دانش بالا و همچنین دلسوزی موجب شده است تا جناب شاه مرادی وظیفه رسیدگی به پرونده‌های مهمی را بر عهده داشته باشند.

امید شاه مرادی

ایشان بررسی مدارک به صورت تخصصی را امری جدی می‌دانند و بیان می‌کنند که همین موضوع مي‌تواند نقش مهمی در روند پیگیری پرونده مدنظر شما ایفا کند. با توجه به تجربه بالا و همچنین تخصص قابل قبول به راحتی پی‌ می‌بریم که چرا باید نام ایشان در فهرست وکلای برتر تهران آورده شود.

اطلاعت تماس

 • تلفن: 09123939759
 • وب‌سایت: vakilshahmoradi.com
 • آدرس: آریاشهر، بین فلکه اول و دوم صادقیه، ابتدای شهدای صادقیه جنوبی، جنب رستوران پاییز، پلاک ۴۱، طبقه ۴

نرگس رستمی

سرکار خانم رستمی به عنوان یک وکیل غرب تهران آمادگی کامل خود را به منظور ارائه مشاوره تخصصی به شما اعلام کرده است. ایشان نیز همانند سایر مواردی که از آن‌ها یاد کردیم، دارای سابقه بسیار مناسبی هستند و در طول فعالیت خود همواره پرونده‌های مختلف را به سمت یک نتیجه صحیح سوق داده‌اند.

نرگس رستمی

مهم نیست که قصد رسیدگی به چه پرونده‌ای را دارید؛ زیرا خانم رستمی توانایی لازم جهت بررسی حقوقی تمام جوانب آن را دارد. از پرونده‌های خانوادگی گرفته تا پرونده‌های ملکی و حتی کیفری، همه و همه در دفتر وکالت این وکیل باتجربه پذیرفته می‌شوند. خانم نرگس رستمی وکیل از ابتدا تا انتهای روند رسیدگی به پرونده در کنار شما حضور دارند تا بتوانید پاسخ کلیه پرسش‌ها و نیازهای خود را به راحتی دریافت کنید؛ بنابراین اگر یک وکیل مناسب می‌خواهید، ایشان را در نظر داشته باشید.

اطلاعت تماس

 • تلفن: 02144956501
 • وب‌سایت:‌ rostami-lawyer.com
 • آدرس: بزرگراه ستاری، روبروی کوروش، پایین‌تر از پیامبر غرب، نبش پنجم شرقی، پلاک 80، مجتمع گلها، طبقه همکف، واحد 3

زهرا خاکباز

زهرا خاکباز

یک وکیل غرب تهران باید دارای مهارت‌های کلیدی به منظور ایجاد یک رابطه دوطرفه باشد. این امر موجب خواهد شد تا شما با راحتی بیشتری کلیه اطلاعات موردنیاز وکیل را در اختیار وی قرار دهید و از سوی دیگر، روند رسیدگی به پرونده به شکل بی‌نظیری تسریع شود. خانم زهرا خاکباز که وکیل پایه یک دادگستری تهران هستند، به این موضوع اهمیت بسیار زیادی می‌دهند.

ایشان معتقد هستند که وکیل علاوه بر ارتباط مستقیم با موکل خود باید با افراد دیگری همچون وکیل و طرف مقابل پرونده نیز یک ارتباط مشخص را ایجاد کند. نتیجه نهایی چنین امری موفقیت شما خواهد بود که خود به عنوان هدف اصلی شناخته می‌شود. اگر به دنبال وکیلی هستید که با حوصله و صبر پرسش‌هایتان را مورد بررسی قرار دهد و راهکارهای متناسب با مشکلتان را تعیین کند،‌ دفتر وکالت زهرا خاکباز را انتخاب کنید.

اطلاعت تماس

 • شماره تلفن: 09302476731
 • آدرس: انتهای خیابان طاهریان، پلاک 37، واحد9، طبقه سوم

مؤسسه حقوقی پرگاس ویژن

جهت انتخاب وکیل غرب تهران باید به موارد دیگری همچون هزینه استفاده از خدمات مشاوره نیز دقت داشته باشید. مؤسسه حقوقی پرگاس ویژن در تلاش است تا با پایین آوردن این هزینه، امکان بهره‌گیری از دانش و تخصص بهترین وکلا را برای شما به ارمغان بیاورد. این موضوع برای بسیاری از کاربران اهمیت بالایی دارد.

این مؤسسه حقوقی از کنار هم قرار گرفتن چندین وکیل حاذق به وجود آمده و تاکنون نتایج قابل توجهی را به تمامی موکلان خود ارائه کرده است. هر یک از وکلای فعال در مؤسسه حقوقی پرگاس در یک حوزه به خصوص مشغول به فعالیت هستند تا بتوانند به صورت جداگانه پرونده‌های مختلف را مورد بررسی قرار دهند. این امر موجب می‌شود تا پیگیری پرونده‌های شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن صورت بگیرد و معطل نشوید.

اطلاعات تماس

 • شماره تلفن: 02144139141
 • آدرس: خیابان آیت الله کاشانی، مجتمع اترک، ورودی A، طبقه ۶، واحد ۶۰۹

دفتر وکالت مهدیه کتابی

مهدیه کتابی

اگر قصد استفاده از خدمات یک وکیل غرب تهران را دارید، لازم است به دفاتر وکالت خاصی مراجعه کنید که سایر افراد نسبت به آن‌ها دید مثبتی دارند. به‌عنوان‌مثال،‌ دفتر وکالت مهدیه کتابی توانسته است با ارائه بهترین مشاوره‌ها در بین افراد بسیار زیادی به عنوان گزینه‌ای معتبر شناخته شود. طبیعتاً نظر موکلان سابق هر دفتر وکالت باید بر روی تصمیم‌گیری شما اثر بگذارد.

سرکار خانم مهدیه کتابی تمرکز بسیار زیادی بر روی استفاده از راهکارهای قانونی نوین دارند. این امر موجب می‌شود تا پرونده‌هایی که برای سال‌های متمادی به دلایل مختلفی در هزارتوی قوانین گیر افتاده‌اند نیز قابل بررسی و رسیدگی باشند. با انتخاب این دفتر وکالت می‌‌توانید اطمینان داشته باشید که نتیجه نهایی، نتیجه‌ای قابل قبول خواهد بود.

اطلاعات تماس

 • شماره تلفن: ‌09124963596
 • آدرس: خیابان آیت الله کاشانی، مجتمع اترک، ورودی A، طبقه ۶، واحد ۹

دفتر وکالت دکتر حسن افراسیابی

دکتر حسن افراسیابی کشکولی

جناب آقای حسن افراسیابی خود را به عنوان معتبرترین وکیل غرب تهران معرفی می‌کند. ایشان توانسته‌اند برخی از پرونده‌های خاص که باید از جوانب مختلف رسیدگی می‌شدند را با پیروزی به پایان برسانند. دفتر وکالت ایشان از همان ابتدای روند ارائه مشاوره حقوقی، شرایط کلی شما را مدنظر قرار می‌دهد تا شانس موفقیت در هر پرونده مشخص شود.

این موضوع موجب خواهد شد تا از میزان توقعات غیرعادی شما کاسته شده و به صورت منطقی به فکر پیگیری پرونده خود باشید. دکتر حسن افراسیابی تجربه بی‌نظیری در حوزه کاری خود دارند و با کلیه پیچ و خم‌های قوانین در حوزه‌های گوناگون آشنا هستند. این امر موجب می‌شود تا هر یک از پرونده‌ها با نهایت دقت و ظرافت ادامه یابد و شما به نتیجه دلخواهتان برسید.

اطلاعات تماس

 • شماره تلفن: 09120204144
 • آدرس:‌ میدان شهر زیبا، جنب مسجد حجت ابن الحسن، پاساژ حجت، طبقه سوم، واحد ۴

دفتر وکالت بیتا ارجمند

آخرین شخصی که قصد داریم به عنوان یک وکیل غرب تهران در نظر بگیریم، سرکار خانم بیتا ارجمند است. با یک جستجوی ساده می‌توان متوجه شد که ایشان سابقه خوبی در رسیدگی به پرونده‌های گوناگون داشته‌اند و تاکنون به پیروزی‌های قابل توجهی دست یافته‌اند. دفتر وکالت ایشان همواره آماده پاسخگویی به شما است.

دفتر وکالت بیتا ارجمند

این وکیل معتبر توانسته با استفاده از تخصص خود به افراد زیادی یاری برساند و همین موضوع را به عنوان یک افتخار برای خود در نظر می‌گیرد. شما نیز می‌توانید با انتخاب کردن دفتر وکالت خانم بیتا ارجمند از تجربه و همچنین دانش ایشان در رابطه با قوانین مختلف به نفع خود بهره ببرید.

اطلاعات تماس

 • شماره تلفن: 09124491228
 • آدرس: گیشا، بین خ ۱۲ و ۱۴، ساختمان خاتم، ط ۴، واحد ۳

سخن پایانی

به منظور انتخاب یک وکیل مناسب باید پارامترهای گوناگونی همچون تجربه، تحصیلات و همچنین نحوه ارتباط را مدنظر خود قرار دهید. مجموع این موارد در کنار هم موقعیتی را برای شما فراهم می‌کند تا از بین گزینه‌های گوناگون دقیقاً فردی را برگزینید که توانایی برطرف کردن نیازهای شما را دارد.

بهترین وکیل کیفری

اگر به دنبال بهترین وکیل غرب تهران هستید، دفتر وکالت محمد عطاریان را انتخاب کنید. ما با سال‌ها تجربه در زمینه ارائه انواع مشاوره حقوقی در زمینه های اثبات مالکیت، خلع ید و… برخی از مهم‌ترین وزارت‌خانه‌ها و مراکز دولتی، این امکان را داریم تا کلیه مشکلات شما کاربران گرامی را به طور کامل رفع کنیم. همین حالا با ما تماس بگیرید.

administrator

4 نظر به “بهترین وکیل غرب تهران: معرفی 8 وکیل + اطلاعات تماس”

 • رضایی

  چطوری میتونم یه وصیت‌نامه بنویسم و مطمئن باشم که حتما ااجرا میشه ؟ باید وکیل بگیرم؟

  • VakileKhebreh

   با سلام
   تنظیم قراردادها و معاهدات و وقایع حقوقی از جمله وصیت‌نامه، جزء امور تخصصی است و توصیه می‌شود حتماً قبل از اقدام از مشاوره وکیل بهره‌مند شوید

 • abedi

  من یه تاجر ورشسکته ام قبل از تاریخ توقف یه چکی صادر کردم. بعد از صدور حکم ورشکستگی، وضعیت پرداختش چطوریه الان؟

  • VakileKhebreh

   با سلام
   در صورتی که شرکت شما رسماً اعلام ورشکستگی نموده و عملیات تصفیه و یا انحلال شرکت به سرانجام رسیده باشد، می‌توانید دادخواست اعسار بدهید. در غیر اینصورت چک مذکور هم جزء دیون شرکت تلقی و بایستی پرداخت شود

نظر دهید