بهترین وکیل کیفری تهران کیست؟ لیست 9 بهترین وکیل کیفری تهران + اطلاعات تماس

بهترین وکیل کیفری تهران کیست؟ لیست 9 بهترین وکیل کیفری تهران + اطلاعات تماس

بهترین وکیل کیفری تهران شخصی به شمار می‌آيد که با کلیه قوانین حقوقی آشنایی کاملی داشته باشد و بتواند با توجه به اشراف کامل خود بر این موارد، شما را به هدف مدنظرتان برساند. پرونده‌های کیفری شامل مواردی همچون کلاهبرداری، جعل، آدم‌ربایی و حتی قتل می‌شوند. طبیعی است که حل چنین مواردی و حتی رسیدگی به آن‌ها نیازمند دانش حقوقی بالا و همچنین تجربه قابل قبولی باشد. با انتخاب وکلای مناسب، امکان دستیابی به حقوق طبیعی شما در این زمینه وجود دارد.

بهترین وکیل کیفری تهران

جهت یافتن بهترین وکیل کیفری لازم است که پارامترهای مشخصی را مدنظر خود قرار دهیم. این کار به ما کمک می‌کند تا از بین افراد مختلفی که در این زمینه مشغول به فعالیت هستند، مناسب‌ترین گزینه‌ها را برگزینیم. از جمله پارامترهای مهم در این رابطه می‌توان به مواردی همچون تعداد پرونده‌های موفق، رضایت سایر مراجعان و… اشاره کنیم. ما بر اساس همین موارد، لیستی از نه گزینه برتر را برای شما آماده کرده‌ایم.

محمد عطاریان

جناب آقای عطاریان به عنوان بهترین وکیل کیفری تهران و با ۱۰ سال سابقه درخشان می‌‌توانند برای رسیدگی به کلیه پرونده‌های کیفری به شما عزیزان کمک کنند. ایشان سابقه همکاری با چند وزارت‌خانه‌ دولتی را نیز در کارنامه خود دارند. شما نیز می‌توانید از دانش و تخصص این وکیل مجرب بهره‌مند شوید. گفتنی است که ایشان به عنوان بهترین وکیل سرقفلی در تهران نیز شناخته می شوند.

fبهترین وکیل کیفری

یکی از مهم‌ترین شاخصه‌های ایشان، تمرکز و دقت فوق‌العاده بالا بر روی هر پرونده است. این امر اجازه می‌دهد تا تمام جوانب پرونده به صورت اختصاصی مورد بررسی قرار بگیرد و مشخص شود که باید از چه راهکار قابل قبولی برای حل مشکلات مربوطه استفاده شود. جناب عطاریان تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا پرونده شما به صورت قانونی و کاملاً حرفه‌ای مورد رسیدگی قرار بگیرد. گفتنی ست که ایشان بهترین وکیل چک برگشتی نیز محسوب می شوند.

اطلاعات تماس

 •  آدرس وب‌سایت: https://vakilekhebreh.ir
 • شماره تلفن: 09127372551
 • آدرس دفتر: تهران، سعادت آباد

گروه وکلای دادفر

افرادی که قصد یافتن مجرب‌ترین وکیل کیفری تهران را دارند، می‌توانند به گروه وکلای دادفر مراجعه کنند. گروه دادفر برای سال‌های متمادی مشغول به فعالیت در این زمینه است. وکلای این گروه از تجربه بسیار بالایی برای رسیدگی به پرونده‌های حقوقی کیفری برخوردار هستند و می‌توانند شما را به هدف مدنظرتان نزدیک کنند.

گروه وکلای دادفر

این گروه حقوقی از وکلای زبده‌ای تشکیل شده است که هر یک از آن‌ها به عنوان بهترین وکیل کیفری تهران شناخته می‌شوند. از آنجایی که تصمیم‌گیری‌های اشتباه در رابطه با پرونده‌های کیفری ممکن است منجر به مشکلات بسیار زیادی شود،‌ توصیه می‌کنیم که حتماً مراجعه به گروه وکلای دادفر را در نظر داشته باشید. این گروه حقوقی قطعاً به شما عزیزان یاری می‌رساند.

اطلاعات تماس

عباس اسدی

از جمله مهم‌‌ترین مواردی که در زمان انتخاب وکلای مناسب باید در نظر گرفت،‌ بحث وقت‌شناسی است. جناب آقای عباس اسدی به عنوان وکیل پایه یک دادگستری بر این موضوع تأکید بسیار زیادی دارند و به همین دلیل همواره در تلاش هستند تا رسیدگی به پرونده شما را بلافاصله آغاز کنند. برای افرادی که درگیر پرونده‌های کیفری هستند حتی یک ثانیه هم ارزش بسیار زیادی دارد و به همین جهت می‌‌توان چنین امری را یک ویژگی مثبت قلمداد کرد.

عباس اسدی

آقای عباس اسدی با برخورداری از دانش لازم آماده است تا پرونده‌های کیفری مختلف را به سرانجام برساند. اگر پرونده‌ای که در اختیار دارید برای سال‌های متمادی در چرخه چالش‌های حقوقی گیر افتاده است،‌ توصیه می‌شود که مراجعه به این وکیل مجرب را به عنوان اولویت خود تعیین کنید. ایشان نیز به عنوان بهترین وکیل کیفری تهران در نظر گرفته می‌شوند.

اطلاعات تماس

 • آدرس وب‌سایت: https://vekalatam.com/
 • شماره تلفن: 02186030429
 • آدرس دفتر: تهران، ابتدای خیابان شهید بهشتی (عباس آباد)، خیابان سهند، خیابان شهرتاش، پلاک ۲۸، طبقه چهارم واحد ۱۱

برای آشنایی با بهترین وکلای طلاق، مقاله بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران را بخوانید.

موسسه دادجویان

وکیل کیفری غرب تهران باید از کلیه اطلاعات و قوانینی که به تازگی در این زمینه تنظیم شده‌اند‌ آگاهی داشته باشد. وکلای موسسه دادجویان با برخورداری از همین ویژگی مناسب توانسته‌اند به لیست ما راه پیدا کنند. این وکلا همواره در تلاش هستند تا کلیه قوانین و راهکارهای جدید را فرا بگیرند تا بتوانند پرونده‌های کیفری را با سرعت بیشتری به اتمام برسانند.

موسسه دادجویان

وکلای موسسه دادجویان تاکنون رسیدگی به پرونده‌های کیفری گوناگونی را برعهده داشته‌اند و همواره به نتایج بسیار مناسبی دست پیدا کرده‌اند، همچنین وکلای این موسسه از بهترین وکیل خلع ید در تهران هستند. وجود پیروزی‌های گسترده در این رابطه نشان از آن دارد که این وکلا با وظایف خود به خوبی آشنایی دارند و می‌توانند به عنوان یک گزینه برتر در نظر گرفته شوند.

اطلاعات تماس

 • آدرس وب‌سایت: https://vekalatam.com/
 • شماره تلفن: 02166120402
 • آدرس دفتر: میدان توحید، خیابان ستارخان، نرسیده به باقرخان، جنب بستنی بابارحیم، پلاک ۱۱۱، طبقه اول، واحد یک

رسول کوهپایه زاده

افرادی که به جناب آقای رسول کوهپایه زاده مراجعه کرده‌اند بیان می‌کنند که ایشان همواره راهکارهای برتر را برای پیگیری پرونده‌های کیفری در اختیار دارند و بهترین وکیل کیفری تهران هستند. این امر را می‌توان به آشنایی کامل آقای کوهپایه زاده نسبت به کلیه قوانین حقوقی کیفری ارتباط داد. در واقع چنین موضوعی خود یک مزیت اساسی برای ایشان به شمار می‌رود.

رسول کوهپایه زاده

همان‌طور که بیان کردیم، رسیدگی به پرونده‌های کیفری باید تنها به وکلایی سپرده شود که از تجربه قابل قبولی برخوردار هستند. خوشبختانه باید گفت که آقای رسول کوهپایه زاده تجربه قابل قبولی در رسیدگی به چنین پرونده‌هایی دارد و می‌توانید با خیالی کاملاً راحت به ایشان مراجعه کنید. ایشان در بسیاری از پرونده‌های تحت نظر خود به پیروزی رسیده‌اند.

اطلاعات تماس

 • آدرس وب‌سایت: https://koohpayehzadeh.com/
 • شماره تلفن: 0912957986
 • آدرس دفتر: خیابان دولت، بلوار کاوه، ساختمان کیمیا، پلاک ۱۷، واحد ۳۴ و ۱۱

قبل از خواندن ادامه مطلب، پیشنهاد میکنیم مطلب بهترین وکیل خانواده در تهران را بخوانید.

گروه دیوان خرد

وکیل پرونده‌های کیفری را می‌توان شخصی دانست که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت می‌کند. در واقع وکلای کیفری دارای مدرک یکسانی نسبت به سایر وکلا هستند،‌ اما نقطه تمایز آ‌ن‌ها تمرکز بر روی این نوع پرونده‌ها است. طبیعتاً هرچه تمرکز یک وکیل بر روی بخش خاصی بیشتر باشد، میزان دانش و آگاهی وی در همان رابطه افزایش پیدا می‌کند.

گروه دیوان خرد

گروه دیوان خرد نیز همانند سایر گروه‌های حقوقی خاصی که به آن‌ها اشاره کردیم، به صورت ویژه در زمینه رسیدگی به پرونده‌های کیفری مشغول به فعالیت هستند. این امر منجر به آن شده است که میزان تجربه و دانش اعضای این گروه حقوقی بسیار بالا باشد و آن‌ها همواره به نتایج قابل قبولی دست پیدا کنند. افرادی که به دنبال بهترین وکیل کیفری تهران هستند، باید مراجعه به این گروه حقوقی را برگزینند.

اطلاعات تماس

 • آدرس وب‌سایت: https://divanekherad.com/
 • شماره تلفن: 09198880696
 • آدرس دفتر: تهران، خیابان فاطمی، رو به روی سازمان آب، جنب خیابان پروین اعتصامی، برج ساعت، طبقه ۱۱، واحد ۱۱۳

گروه حقوقی دادارمنش

وکلای کیفری مجرب با موارد گوناگونی همچون قوانین حقوقی مربوط به مواد مخدر،‌ قاچاق و… نیز آشنایی دارند. وکلایی که عضو گروه حقوقی دادارمنش هستند می‌توانند به شما کمک کنند تا بتوانید در این پرونده‌ها به نتیجه موردنیاز خود دست پیدا کنید. البته این امر نیاز به تلاش فراوان دارد.

گروه حقوقی دادارمنش

این گروه حقوقی شامل برخی از زبده‌ترین وکلای کیفری استان تهران است که همه آن‌ها در گذشته به پیروزی‌های بسیار مناسبی دست پیدا کرده‌اند. چنانچه پرونده کیفری مدنظر شما از پیچیدگی‌های گستره‌ای برخوردار است و قصد دارید تا به آرامش خاطر دست پیدا کنید، باید به سراغ این گروه حقوقی بروید و از وکلای مجرب آن درخواست کمک کنید. گروه حقوقی دادارمنش در زمینه رسیدگی به پرونده‌های ملکی، خانوادگی و… نیز مشغول به فعالیت هستند و چند تا از بهترین وکیل ملکی تهران در این گروه هستندو

اطلاعات تماس

 • آدرس وب‌سایت: https://dadarmanesh.com/
 • شماره تلفن: 09125193614
 • آدرس دفتر: تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا (مابین اتوبان چمران و شیخ بهایی) پلاک 230 زنگ تک، دفتر وکالت

موسسه حقیقت گستر

اگر بخواهیم به بهترین وکیل کیفری تهران اشاره کنیم، باید از وکلای موسسه حقیقت گستر نام ببریم. این موسسه حقوقی شامل تعدادی از وکلای حرفه‌ای با سابقه بی‌نظیر است که هر یک از آن‌ها آمادگی پیگیری پرونده‌های کیفری مدنظر شما را دارند. موسسه حقیقت گستر همواره در تلاش بوده است تا به بهترین نتایج دست پیدا کند.

موسسه حقیقت گستر

این موسسه حقوقی امکان انجام مشاوره تلفنی را نیز به شما عزیزان ارائه می‌دهد تا بتوانید کلیه پرسش‌های خود را بدین طریق بیان کنید. چنانچه قصد دارید پرونده‌های کیفری متعددی را به چند وکیل مجرب بسپارید، بهتر است که موسسه حقوقی حقیقت گستر را به عنوان یک گزینه مناسب انتخاب کنید.

اطلاعات تماس

 • آدرس وب‌سایت: https://www.haghgostar.com/
 • شماره تلفن: 09193756168
 • آدرس دفتر: تهران، فلکه دوم تهرانپارس، خیابان فرجام شرقی (بعد از آهنی آمینه ۱۱۹)، پلاک ۵۳، ساختمان آمیتیس، طبقه پنجم، واحد ۱۸

موسسه حقوقی دادپویان

آخرین موردی که قصد داریم به آن اشاره کنیم، موسسه حقوقی دادپویان است. این موسسه حقوقی نیز از کنار هم قرار گرفتن وکلای آگاه و باتجربه تشکیل شده است که به صورت تخصصی در حوزه رسیدگی به پرونده‌های کیفری فعالیت می‌کنند. تخصص اعضای این گروه واقعاً قابل توجه است.

موسسه حقوقی دادپویان

یافتن بهترین وکیل کیفری تهران با وجود موسسه حقوقی دادپویان دیگر امر دشواری نیست. کلیه وکلای این موسسه حقوقی دارای علم لازم جهت پیگیری اهداف مدنظر شما هستند و می‌توانند حتی پیچیده‌ترین پرونده‌های کیفری را نیز به سرانجام برسانند. این موسسه نیز خدمات مشاوره تلفنی را ارائه می‌دهد.

اطلاعات تماس

 • آدرس وب‌سایت: https://dadpouyan.vip/وکیل کیفری تهران
 • اینستاگرام: dadpouyan
 • شماره تلفن: 02191307831
 • آدرس دفتر: پاسداران، خیابان ساقدوش، کوچه گلزار مؤمنی، پلاک ۷ واحد ۲

سخن پایانی

پرونده‌های کیفری در زمره چالش‌ برانگیزترین مباحث حقوقی قرار می‌گیرند. رسیدگی به پرونده هایی مثل جعل، سرقت یا خیانت در امانت از عهده وکلایی که دارای تجربه و دانش کافی نیستند بر نمی‌آید و به همین جهت باید به دنبال وکلای مجرب و معتبر باشید. خوشبختانه در حال حاضر امکان بهره‌گیری از دانش این وکلا برای همه کاربران وجود دارد.

اگر به دنبال بهترین وکیل کیفری تهران هستید، می‌توانید با دفتر حقوقی محمد عطاریان تماس بگیرید، البته توصیه ما مراجعه به صورت حضوری است تا بتوان مدارک و اسناد مربوط به پرونده را با دقت بیشتری مورد بررسی قرار داد. ما آماده هستیم تا شما را به منظور دستیابی به حق و حقوقتان همیاری کنیم.

 

سوالات رایج

بهترین وکیل پرونده های کیفری کیست؟

از بهترین وکیل کیفری تهران می شود به آقای محمد عطاریان، عباس اسدی، رسول کوهپایه زاده، گروه وکلای دادفر، موسسه حقوقی دادپویان، موسسه حقیقت گستر اشاره کرد.

هزینه مشاوره وکیل کیفری چقدر است؟

بسته به پرونده و عرف، هزینه وکیل کیفری مشخص می شود.

دعاوی کیفری شامل چه جرایمی هستند؟

به طور کلی دعاوی کیفری با دعاوی حقوقی تفاوت دارند. از جمله دعاوی کیفری باید به قتل، سرقت، آزار و اذیت، کلاهبرداری، جعل و تزوریر، مواد مخدر، قاچاق انسان و … اشاره کرد.

administrator

6 نظر به “بهترین وکیل کیفری تهران کیست؟ لیست 9 بهترین وکیل کیفری تهران + اطلاعات تماس”

 • کسرای

  سلام
  یه سوال
  من تصادف داشتم کارم تو دادگاه تموم شد و پروندم رو قاضی بست، قرار شد دیه رو بگیرم
  میخوام بدونم چقدر حدودا زمان میبره که دیه پرداخت بشه بهم؟

  • VakileKhebreh

   پس از قطعیت رأی تقاضای تشکیل پرونده اجرایی بکنید. در صورتی که محکوم‌ٌعلیه خودش پرداخت بکنه حدوداً دو ماه. اما اگر پرداخت نکرد پروسه اجرای حکم منوط به شرایط مختلفی میشه که زمان‌بندی مشخص و معینی نمیشه براش در نظر گرفت. بهتره مشاوره حضوری داشته باشید.

 • آرین

  ببخشید یه سوالی دارم به این مثال توجه کنید لطفا
  فرض کنین یه نفر رو پشت بوم خونش رو سقف انباریش یه سری صفحات سرامیکی طور مثلا شبیه این شیروونی ها گذاشته باشه بعد برای این که باد نندازتش روش تیکه های آهن و میلگرد و نبشی و اینا گذاشته باشه بعد اگر فرضا یه نفر بیاد این آهن ها رو بدزده و تو باد شدید این صفحات بلند شه و بیفته پایین و منجر به فوت کسی بشه آیا این قتل غیر عمد محسوب میشه بازم؟ بعد مجازاتش چیه میشه راهنمایی کنید؟

  • VakileKhebreh

   با سلام
   به نظر می‌رسد قتل غیر عمد باشد و مجازات آن پرداخت دیه و یک تا سه سال حبس است.
   لیکن توجه داشته باشید که در خصوص جرم قتل عوامل زیادی مؤثر و قابل بررسی هستند و بصورتیکه سؤال طرح شده نمیتوان نظر قاطع داد. نیاز به مشاوره حضوری است.

 • kaveh

  آیا شکار غیرمجاز حیوانات هم شامل مجازات کیفری میشه و پرونده تشکیل میشه؟ قاچاق حیوانات زنده یا مرده چطور؟

نظر دهید