بهترین وکیل شمال تهران: معرفی 9 وکیل + اطلاعات تماس

بهترین وکیل شمال تهران

آیا بهترین وکیل شمال تهران را می‌شناسید؟ همان طور که می‌دانید تعداد زیادی از افراد در طول زندگی خود ممکن است با مشکلات حقوقی متعددی رو‌به‌رو شوند. این اشخاص برای حل این مشکلات به وکیل نیاز خواهند داشت. وکیل‌های گوناگونی در شمال شهر تهران در حال فعالیت هستند و می‌توانند به شما برای حل مشکلات حقوقیتان کمک رسانی کنند. با شناخت این وکلا می‌توانید بهترین فرد را در نزدیکی محل زندگی خود یافته و پرونده‌های حقوقی خود را در کوتاه‌ترین زمان به پیروزی برسانید. در ادامه شما را با تعدادی از این وکلا آشنا خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

بهترین وکیل شمال تهران

وکیل‌های شمال شهر تهران از جمله بهترین وکلای پایه یک دادگستری هستند. تعدادی از این وکلا نسبت به سایر همکاران خود از شهرت بیشتری برخوردارند و همین مسئله نیز باعث شده تا تعداد زیادی از افراد به آن‌ها مراجعه کنند. با انتخاب این وکلا می‌توانید از موفقیت دعاوی خود اطمینان داشته باشید. از جمله بهترین وکلای شمال شهر تهران می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

محمد عطاریان

محمد عطاریان

اگر به دنبال بهترین وکیل پایه یک دادگستری در شمال شهر تهران هستید، ما به شما محمد عطاریان را پیشنهاد می‌کنیم. این وکیل یکی از بهترین و با تجربه‌ترین وکلای تهران است و حدود 13 سال سابقه وکالت دارد. ایشان همواره در تلاش هستند با صبر و حوصله بسیار زیاد به تمامی سؤالات مراجعه خود گوش دهند و پاسخی مناسب برای آن‌ها ارائه دهند. همچنین محمد عطاریان وکیل و مشاور تعداد زیادی از وزارت‌خانه‌ها و موسسه‌های دولتی نیز بوده است و جزء بهترین وکیل خانواده در تهران نیز به شمار می رود. شما می‌توانید به صورت حضوری یا غیر حضوری از این وکیل شمال تهران مشاوره دریافت کنید.

اطلاعات تماس

 • شماره تلفن: ۰۹۱۲۷۳۷۲۵۵۱
 • وب سایت: vakilekhebreh.ir
 • آدرس: ایران، تهران، سعادت آباد

اميررضا آتش پیکر

امیررضا آتش‌پیکر

یکی دیگر از وکلای پایه یک دادگستری که دفترش در شمال تهران واقع شده است، امیررضا آتش پیکر است. این وکیل در زمینه دعاوی ملکی، چک و سفته، شهرداری، خانوادگی و … تخصص بسیار بالایی دارد و در بسیاری از پرونده‌هایی که در مورد این دعاوی بوده است، بسیار موفق عمل کرده است. شما می‌توانید به صورت حضوری یا غیر حضوری از این وکیل مشاوره بگیرید و در کوتاه‌ترین زمان ممکن به پاسخ تمامی سؤالات خود دست پیدا کنید.

اطلاعات تماس

دکتر مجتبی محمدی

دکتر مجتبی محمدی

از دیگر وکلای پایه یک دادگستری تهران که دارای تجربه و مهارت بالایی هستند، می‌توان به دکتر مجتبی محمدی اشاره کرد. این وکیل دکترای حقوق بین‌الملل خود را از دانشگاه‌های مطرح تهران دریافت کرده است و عضو کانون وکلای مرکزی تهران نیز هست. علاوه بر این، ایشان مدرک فن بیان در مذاکرات بین‌المللی را نیز دریافت کرده‌اند و می‌توانند در دعاوی مختلف به بهترین شکل از حق شما دفاع کنند. دکتر مجتبی محمدی به عنوان بهترین وکیل غرب تهران مقالات متعددی را نیز در حوزه حقوق تألیف کرده است.

اطلاعات تماس

 • شماره تلفن: 02122093600
 • آدرس: سعادت آباد، بالاتر از ميدان كاج، خيابان ١٢(على اكبر)، پلاك ٤١، واحد ۴

دکتر محمد الماسی

دکتر محمد الماسی

افرادی که به دنبال وکیل شمال تهران هستند بهتر است دکتر محمد الماسی را نیز در نظر داشته باشند. ایشان یکی از وکلای پایه یک دادگستری تهران است که 13 سال سابقه وکالت را در کارنامه کاری خویش دارد. این وکیل، وکالت و مشاوره تعداد زیادی از موسسه‌های خصوصی و دولتی را نیز بر عهده داشته است. شما می‌توانید به صورت حضوری یا غیر حضوری از ایشان مشاوره بگیرید.

اطلاعات تماس

 • شماره تلفن: 09120623098
 • آدرس: پاسداران، میدان نو بنیاد، کوهستان پنجم، پلاک ۵، طبقه اول، واحد ۲

سید سجاد میرکاظمی

سید سجاد میرکاظمی

سید سجاد میرکاظمی مدیر گروه وکلای آنی وکیل است. این گروه را پدر ایشان یعنی سید سعید میرکاظمی تأسیس کرده است. این وکیل در زمینه‌های کیفری، حوزه اراضی و املاک تخصص بسیار بالایی دارد و از بهترین وکلای کیفری تهران به حساب می آید. گروه وکلای آنی در تعداد زیادی از پرونده‌ها و دعاوی مختلف موفقیت به دست آورده است و همین مسئله باعث افزایش تعداد مراجعان این موسسه شده است.

اطلاعات تماس

 • شماره تلفن: 09122274983
 • آدرس: ضلع شمالی ميدان رسالت، خیابان نيرو دريايی، خیابان شهدای گل شرقی، پلاك ٤٣، طبقه٢، واحد٤

دکتر محمدامین ابراهیمی

دکتر محمدامین ابراهیمی

دکتر ابراهیمی یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در شمال تهران هستند. این وکیل با مدرک دکترا حقوق خصوصی توانسته تسلط کاملی روی دعاوی مختلف حقوقی به دست آورد. البته دقت داشته باشید که دکتر محمدامین ابراهیمی به طور کلی در دعاوی کیفری، خانوادگی، حقوقی و … تخصص بالایی دارد. شما می‌توانید از مشاوره‌های حضوری و غیر حضوری این وکیل استفاده کنید.

اطلاعات تماس

 • شماره تلفن: 09122939651
 • آدرس: جردن، خیابان ناهید غربی، پلاک 17

دکتر مریم سلیمانی

دکتر مریم سلیمانی

اگر به دنبال وکیل شمال تهران هستید، بهتر است با دکتر مریم سلیمانی نیز آشنا شوید. ایشان یکی از مشهورترین وکلای پایه یک دادگستری در شمال تهران هستند و دکترای حقوق بین‌الملل خود را از مراکز آموزش عالی برتر در تهران دریافت کرده‌اند. دکتر مریم سلیمانی حدود 20 سال سابقه وکالت دارند و در دعاوی ملکی، کلاهبرداری، اختلاس، چک و … تخصص بسیار بالایی دارند.

اطلاعات تماس

 • شماره تلفن: 09121908732
 • آدرس: تهران، یوسف آباد، خیابان اسدآبادی، بین خیابان دهم و دوازدهم، پلاک ۹۴، طبقه ۴، واحد ۱۴

دکتر حسین قهاری

دکتر قهاری یکی از وکلای پایه یک دادگستری تهران محسوب می‌شوند که از شهرت بسیار بالایی برخوردار هستند. این وکیل از تخصص بسیار بالایی در دعاوی حقوقی، کیفری، خانوادگی، ثبتی، امور قراردادنویسی و … برخوردار است و می‌تواند پرونده شما را به سادگی و در کوتاه‌ترین زمان به پیروزی برساند؛ همچنین ایشان در حال حاضر در دانشگاه‌های مطرح تهران در حال تدریس نیز هست. شما می‌توانید به صورت حضوری و غیر حضوری با تعیین وقت قبلی از ایشان مشاوره دریافت کنید.

دکتر حسین قهاری

اطلاعات تماس

 • شماره تلفن: ٠٩١٢١١٦١٣٤٦
 • آدرس: خیابان فرشته، خیابان بیدار، پلاک ١٥، طبقه اول

دکتر احمد زهره وند

دکتر احمد زهره وند

آخرین وکیلی که قصد داریم به شما معرفی کنیم، دکتر احمد زهره وند است. این وکیل در دعاوی مختلفی همچون ملکی، طلاق، خانواده، کیفری، مالی و غیر مالی از تخصص بسیار بالایی برخوردار است و می‌تواند در کوتاه‌ترین زمان در این دعاوی موفقیت کسب کند. علاوه بر این دانش حقوقی دکتر زهره وند بسیار بالا است و می‌تواند با تسلط کامل بر موضوعات حقوقی به شما مشاوره دهد و پرونده شما را به پیروزی برساند.

اطلاعات تماس

 • شماره تلفن: 02122281385
 • وب سایت: drzohrehvand.com
 • آدرس: نیاوران، خیابان عمار، نرسیده به سه‌راه یاسر، بن‌بست راز، پلاک ۳۵، طبقه ۵، واحد ۲۰

سخن پایانی

در این مطلب سعی کردیم شما را با بهترین وکیل شمال تهران آشنا کنیم. وکلای مختلفی در تهران وجود دارند و شما می‌توانید بر اساس نوع دعاوی خود یکی از آن‌ها را انتخاب کرده و از وی مشاوره بگیرید. بهتر است پیش از انتخاب وکیل از مهارت‌ها و تجربه او باخبر باشید.

عطاریان وکیل شمال تهران

یکی از بهترین وکیل‌های شمال تهران محمد عطاریان است که با 13 سال سابقه می‌تواند پرونده‌های شما را در کوتاه‌ترین زمان به موفقیت برساند. شما می‌توانید به راحتی از طریق وب سایت، شماره‌های تماس و مراجعه حضوری از ایشان مشاوره دریافت کنید.

 

سوالات رایج شما

بهترین وکیل شمال تهران کیست؟

از بهترین وکیل های شمال تهران میتوان به محمد عطاریان، اميررضا آتش پیکر، دکتر مجتبی محمدی، دکتر محمد الماسی، سید سجاد میرکاظمی هستند.

هزینه وکیل شمال تهران چقدر است؟

بسته به نوع پرونده محول شده و دستمزد مد نظر هزینه وکلا متفاوت می باشد.

administrator

4 نظر به “بهترین وکیل شمال تهران: معرفی 9 وکیل + اطلاعات تماس”

 • پارسا

  سلام مرسی از این لیستتون انتخاب رو برای ما آسون تر کرد می خواستم بپرسم از بین این اسامی که اینجا آورید کدوم یکی از وکلای عزیز در زمینه انحصار وراثت توصیه میشه؟

 • محمدجواد

  یه سوال داشتم جای وکیل تو هزینه دریافتی هم تاثیر داره؟ یعنی الان وکیل های شمال تهران هزینه بیشتری دریافت میکنند؟

نظر دهید