بهترین وکیل انحصار وراثت تهران کیست؟ 10 وکیل انحصار وراثت + راه ارتباطی

بهترین وکیل انحصار وراثت

موضوع انحصار وراثت از جمله مواردی به شمار می‌آيد که می‌‌تواند مشکلات متعددی را برای خانواده‌ها به وجود آورد. به همین دلیل، قوانین گسترده‌ای در این زمینه تعیین شده است. با انتخاب بهترین وکیل انحصار وراثت می‌توانید از بابت دست‌یابی به حق خود اطمینان خاطر داشته باشید و در پروندۀ خود به پیروزی برسید. در واقع یک وکیل مناسب می‌تواند به‌عنوان برگ برندۀ شما در نظر گرفته شود.

بهترین وکیل انحصار وراثت

به‌منظور یافتن وکلای برتر باید به فاکتورهای مختلفی توجه داشته باشید. از جمله این فاکتورها می‌توانیم به مواردی همچون تجربۀ بالا، دانش قابل‌توجه در حوزۀ انحصار وراثت، امکان برقراری ارتباط در هر زمان و هر مکان و… اشاره کنیم. ما با توجه به همین موارد، فهرستی از نه وکیل برتر در این حوزه را برای شما فراهم کرده‌‌ایم تا بتوانید به‌سادگی به مشکلات خود رسیدگی کنید.

محمد عطاریان

اگر به دنبال بهترین وکیل انحصار وراثت هستید، محمد عطاریان باید اولویت اصلی شما عزیزان باشد. ایشان با سال‌ها تجربه توانسته‌اند نام خود را به‌عنوان یکی از برترین وکلای فعال در این حوزه به ثبت برسانند. دانش و تخصص جناب عطاریان به عنوان وکیل پایه یک دادگستری تهران با هیچ وکیل دیگری قابل مقایسه نیست و به همین دلیل می‌توانید خیال کاملاً راحتی از بابت رسیدگی مناسب به پروندۀ خود داشته باشید.

محمد عطاریان

ایشان پروندۀ مدنظر شما را به‌دقت مورد بررسی قرار می‌دهند تا بتوانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن راهکارهای مناسبی را بیابند. چنین پرونده‌هایی معمولاً دارای پیچیدگی بسیار زیادی هستند و به همین دلیل، باید از خدمات وکلای معتبر و مجرب، همچون محمد عطاریان که بهترین وکیل در سعادت آباد است بهره ببرید تا بتوانید به نتیجۀ مدنظرتان دست یابید.

اطلاعات تماس

 • آدرس وب‌سایت وکیل: https://vakilekhebreh.ir
 • شمارۀ تماس: 09127372551
 • آدرس وکیل: تهران، سعادت‌آباد

امیررضا آتش‌پیکر

موسسه حقوقی

 

آقای امیررضا آتش‌پیکر یک وکیل خوب برای انحصار وراثت محسوب می‌شود. ایشان نیز از وکلای باسابقه در این حوزه به شمار می‌روند و تا کنون وظیفۀ رسیدگی به پرونده‌های متعددی را بر عهده داشته‌اند. البته فعالیت ایشان تنها محدود به پرونده‌های انحصار وراثت نیست و در زمینه‌های دیگری نیز فعالیت ‌می‌کنند. دفتر حقوقی امیررضا آتش‌پیکر با برقراری راه‌های ارتباطی گوناگون در تلاش است تا به نیازهای همۀ کاربران پاسخ دهد. شما نیز می‌توانید با برقراری ارتباط به‌صورت تلفنی از مشاوره با این وکیل باتجربه بهره‌مند شوید.

اطلاعات تماس

مریم نصراللهی

طبیعی است که همۀ افراد به دنبال بهترین وکیل انحصار وراثت باشند. خوشبختانه امروزه وکلای گوناگونی در این زمینه مشغول به فعالیت هستند که می‌توانید به‌سادگی از دانش آن‌ها به نفع خود استفاده کنید. از جمله این وکلا باید به سرکار خانم مریم نصراللهی اشاره کنیم که تا کنون وظیفۀ رسیدگی به پرونده‌های گوناگونی را در این باره بر عهده داشته‌اند.

مریم نصرالهی

 

ایشان مهم‌ترین رمز موفقیت خود را توجه به جزئیات پرونده و همچنین درنظرگرفتن نیاز افراد می‌دانند. با مراجعه به خانم نصراللهی می‌توانید به آرامش خاطر کامل دست پیدا کنید. حوزۀ کاری ایشان نیز تنها به حوزۀ انحصار وراثت محدود نیست و به‌منظور رفع سایر دعاوی حقوقی نیز می‌تواند از این وکیل باتجربه کمک بگیرید.

اطلاعات تماس

 • شمارۀ تماس: 091252245491
 • آدرس وب‌سایت وکیل: https://nasrolahi.com/
 • آدرس وکیل: تهران، نیاوران، مجتمع تجاری اطلس مال، واحد اداری A1 ، طبقۀ A1 ، واحد 17

رضا عبدالمحمد

یافتن یک وکیل جهت انحصار وراثت باید با دقت صورت بگیرد؛ در غیر این صورت احتمال دارد که حتی برای رسیدگی به پرونده‌های به‌ظاهر ساده نیز دچار مشکل شوید. این امر در نهایت منجر به آن خواهد شد که به حق خود نرسید؛ بنابراین توصیه می‌کنیم که به سراغ وکلایی همچون رضا عبدالمحمد بروید.

 

رضا عبدالمحمد

دفتر وکالت ایشان سال‌هاست که به‌عنوان یکی از برترین دفاتر برای پیگیری پرونده‌های حقوقی انحصار وراثت شناخته می‌شود. این وکیل معتبر توانسته است تا کنون پرونده‌های گوناگونی در همین حوزه را با موفقیت به پایان برساند و نتایج قابل قبولی را کسب کند. ما نیز بر اساس چنین مواردی نام وی را در لیست خود جهت انتخاب بهترین وکیل انحصار وراثت آورده‌ایم.

اطلاعات تماس

 • آدرس وب‌سایت وکیل: https://lawyerrezaabdolmohammad.com
 • شمارۀ تماس: 09121574297
 • آدرس وکیل: تهران، سهروردی شمالی، خیابان خرمشهر، پلاک ۱۲۱، طبقۀ سوم، واحد ۵

احمد میرشاه

آقای احمد میرشاه به‌عنوان یک وکیل انحصار وراثت وظیفۀ خود را پاسخ به نیازها و درخواست‌های شما می‌داند. همان‌طور که می‌دانید همۀ پرونده‌های این حوزه حقوقی یکسان نیستند و شرایط مختلفی دارند. به همین دلیل لازم است که از تکنیک‌های حقوقی مناسب به‌منظور رسیدگی به آن‌ها استفاده شود.

 

احمد میر شاه

جناب آقای میرشاه با این تکنیک‌ها شاهراه‌های حقوقی کاملاً آشنا هستند و می‌توانند به شما کمک کنند تا حق خود را پس بگیرید. اگر برای مدت‌های متعددی مشغول پیگیری پروندۀ مدنظر خود بوده‌اید، اما هنوز به نتیجۀ دلخواه نرسیده‌اید، بهتر است افرادی همچون جناب آقای میرشاه را در نظر داشته باشید و به وی مراجعه کنید.

اطلاعات تماس

 • آدرس وب‌سایت وکیل: https://mirshah.com
 • شمارۀ تماس: 02634981261
 • آدرس وکیل: عظیمیه، میدان مهران- برج ماندگار طبقۀ 7 واحد 703

محبوبه حجتیان

جهت یافتن وکیل برای انحصار وراثت گزینه‌های متعددی پیش روی شما قرار دارد، اما توصیه می‌کنیم که حتماً به سراغ وکلای آگاه و معتبر بروید. محبوبه حجتیان یکی از وکلای ارزشمند در این حوزه محسوب می‌شود و تا کنون توانسته است به طیف عظیمی از مراجعه‌کنندگان کمک کند.

 

محبوبه حجتیان

بی‌دلیل نیست که برخی ایشان را به‌عنوان بهترین وکیل انحصار وراثت معرفی می‌کنند. دفتر حقوقی محبوبه حجتیان بخشی را به‌صورت اختصاصی جهت رسیدگی به این پرونده‌ها در نظر گرفته است؛ بنابراین می‌توانید مطمئن باشید که از همان لحظۀ اول روند پیگیری دعاوی شما به بهترین شکل ممکن صورت خواهد گرفت.

اطلاعات تماس

 • شمارۀ تماس: 09191490779
 • آدرس وب‌سایت وکیل: https://hojjatiyan.com/
 • آدرس وکیل: تهران، جردن، بعد از عاطفی شرقی، جنب بانک پاسارگاد، ساختمان دولتشاد، طبقۀ اول، واحد 7

افشین مرادی

اگر به دنبال شماره وکیل انحصار وراثت در تهران هستید می‌توانید شمارۀ تلفن آقای افشین مرادی را در نظر داشته باشید. ایشان نیز همانند سایر وکلایی که پیش از این به آن‌ها اشاره کردیم دارای تخصص و تجربۀ بسیار خوبی در این حوزۀ اختصاصی هستند و تا کنون در همۀ پرونده‌های خود به موفقیت رسیده‌اند.مهم‌ترین هدف جناب مرادی آن است که پروندۀ حقوقی شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با بهره‌گیری از روش‌های کاملاً قانونی به نتیجه برساند. این وکیل ارزشمند نیز برای سال‌های متمادی مشغول به وکالت است و با توجه به همین تجربۀ بالا می‌توانید از بابت دستیابی به هدف دلخواه خود خیال راحتی داشته باشید. به همین دلیل باید ایشان را نیز به‌عنوان بهترین وکیل انحصار وراثت معرفی کنیم.

 

افشین مرادی

در بخش درباره ما سایت ایشان ذکر شده:

بالغ بر 15 سال است که در حوزه وکالت فعالیت دارم و بعنوان وکیل پایه یک دادگستری سابقه رسیدگی به پرونده های مختلف را دارم.

تسلط کامل بر قوانین جزایی، مدنی و همچنین اشراف کامل بر مباحث فقهی و اصولی ابزارهایی هستند که در نوشتن طرح دعوا و همچنین ایجاد شکوائیه و دفاعیه بعنوان برگ برنده تلقی میشوند.

اطلاعات تماس

 • شمارۀ تماس: 09129530855
 • آدرس وب‌سایت وکیل: https://afshinemoradi.com
 • آدرس وکیل: میدان نبوت، ساختمان صدرا، طبقۀ اول واحد 1

افشین مرادی بهترین وکیل دیوان عدالت اداری تهران نیز شناخته می شوند.

مرضیه علوی

افرادی که برای مدت‌ طولانی به دنبال یک وکیل انحصار وراثت در تهران هستند بهتر است به دفتر وکالت خانم مرضیه علوی مراجعه کنند. این وکیل مجرب توانسته است با دستیابی به پیروزی صددرصدی در همۀ پرونده‌های حقوقی، اعتبار بالایی برای خود دست‌وپا کند.

 

رسیدگی به دعاوی مربوط به انحصار وراثت باید با بررسی مدارک و اسناد گوناگون صورت بگیرد. تنها در این حالت می‌توان اطمینان داشت که حق به حق‌دار می‌رسد و پروندۀ مدنظر ما در نهایت به نتیجۀ مشخصی می‌رسد. خانم مرضیه علوی رسیدگی به پرونده‌های انحصار وراثت را یکی از تخصص‌های خود می‌داند و باید بیان کرد که ایشان تا کنون عملکرد کاملاً خوبی را از خود نشان داده‌اند.

وکیل علوی

اطلاعات تماس

 • شمارۀ تماس: 09121764514
 • آدرس وب‌سایت وکیل: https://vakilalavi.com
 • آدرس وکیل: میرداماد ، بالاتر از میدان مینا، خیابان مینا

قبل از معرفی وکیل بعدی از شما دعوت می کنیم خواندن مقاله تاخیر تادیه را از دست ندهید.

بهرام عباسی

بهترین وکیل انحصار وراثت شخصی محسوب می‌شود که از ابتدا تا انتهای روند رسیدگی به پرونده در کنار شما باشد و به پرسش‌هایتان پاسخ دهد. جناب آقای بهرام عباسی از جمله وکلایی به شمار می‌روند که به این موضوعات توجه دارند و همواره تمام تلاش خود را برای حفظ آرامش شما انجام می‌دهند.

 

بهرام عباسی

ازآنجا‌که رسیدگی به پرونده‌های مذکور معمولاً امری چندجانبه خواهد بود، لازم است که وکیل شما همۀ زوایا را به‌خوبی موردتوجه قرار دهد. انحصار وراثت از جمله دعاوی خاصی محسوب می‌شود که ممکن است چندین شاکی مختلف در آن خواستار دستیابی به حق‌ و حقوق خود باشند؛ بنابراین لازم است که وکلای مناسبی همچون آقای عباسی یاری بجویید.

اطلاعات تماس

شریفی اردانی

 

رضا شریفی اردانی

وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشد و به عنوان مشاور حقوقی در شرکت های پیمانکاری امور پیمان هابه فعالیت مشغول می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل ارث در تهران به فعالیت می پردازد و بسیار تبحر و تخصص در کلیه امور حقوقی را دارد. آقای رضا شریفی اردانی مشاوره هایی را به صورت حضوری و غیر حضوری برای مردم شهر تهران دارد و به آن ها برای حل مشکلات حقوقی شان کمک می کند. وی بهترین وکیل شمال تهران است.

 • تلفن: ٠٩١٢٣٦٠٤٦٥٩
 • آدرس: تهران، سعادت آباد، چهار راه سرو، جنب پلیس دیپلمات، پلاک 26، طبقه چهارم، واحد 11

آیا گرفتن وکیل در این رابطه ضرورت دارد؟

همان‌طور که به‌منظور درمان بیماری‌های خود به یک پزشک مراجعه می‌کنید، برای رسیدگی به پرونده‌های حقوقی نیز باید از دانش و تخصص وکلا کمک گرفت. تنها بهترین وکیل انحصار وراثت با مفاد حقوقی مربوط به این دعاوی آشنایی دارد و مي‌تواند با دانش و آگاهی خود راهی برای کسب نتایج مناسب را بیابد.

نباید انتظار داشته باشید که فردی بدون مراجعه به وکلا بتواند در چنین پرونده‌های پیچیده‌ای به پیروزی دست پیدا کند. به‌طورکلی باید بیان کرد که عدم استفاده از خدمات وکلای معتبر شما را از دست‌یابی به حق‌وحقوقتان دور خواهد کرد و منجر می‌شود که با شکست سختی روبه‌رو شوید. اگر برای وقت خود اهمیت قائل هستید، حتماً به سراغ وکلایی که به آن‌ها اشاره کردیم بروید.

ویژگی یک وکیل خوب انحصار وراثت

برخی از ویژگی های مهم وکیل انحصار وراثت عبارتند از:

آشنایی با قوانین و مقررات مربوط به انتقال ارث و میراث
توانایی شناسایی و احراز وراث قانونی
مدیریت فرآیندهای قانونی انتقال اموال به وراث
رعایت تشریفات و مهلت های قانونی
همکاری نزدیک با مراجع قضایی و ثبتی مربوطه
اطمینان از انجام انتقال اموال به درستی و قانونی

به طور کلی، انحصار وراثت به مجموعه ای از قوانین و مقررات مربوط به انتقال اموال و دارایی های فرد پس از فوت او اشاره دارد. وکیل انحصار وراثت معمولاً در این فرآیند نقش مهمی ایفا می کند تا از انتقال قانونی اموال به وراث اطمینان حاصل شود.

سخن پایانی

پرونده‌های حقوقی در دسته‌بندی‌های گوناگونی جای می‌گیرند. یکی از این دسته‌بندی‌ها به پرونده‌های انحصار وراثت اختصاص دارد. چنین پرونده‌هایی معمولاً شامل جزئیات بسیار زیادی هستند و همین امر رسیدگی به آن‌ها را به امری ویژه و پر از چالش تبدیل می‌کند. در این حالت باید به دنبال انتخاب یک وکیل معتبر باشید.

عطاریان، وکیل ملکی تهران

برای انتخاب بهترین وکیل انحصار وراثت می‌توانید به سراغ دفتر وکالت محمد عطاریان بروید. ما آماده هستیم تا در این زمینه و اموری مثل اثبات مالکیت به شما کاربران گرامی یاری برسانیم. اگرچه امکان برقراری ارتباط به‌صورت تلفنی وجود دارد، اما توصیه می‌کنیم که مراجعه حضوری به دفتر را اولویت اصلی خود قرار دهید.

 

سوالات پرتکرار شما

بهترین وکیل انحصار وراثت در تهران کیست؟

از بهترین وکیل انحصار وراثت در تهران میتوان به محمد عطاریان، مرضیه علوی، بهرام عباسی و امیررضا آتش پیکر اشاره کرد.

آیا برای انجام کار انحصار وراثت باید همه ی ورثه به وکیل وکالت دهند؟

اگر فقط یک نفر از ورثه یا ذی‌نفع اقدام برای اعطای وکالت به وکیل کند، کافی است و گواهی که شورای حل اختلاف صادر می‌کند برای همه ورثه مفید خواهد بود.

در زمان انحصار وراثت، گواهی فوت الزامی است؟

بله شما برای این کار بایستی این گواهی را دریافت کنید و یا وکیل شما این کار را انجام خواهد داد.

آِیا برای گرفتن ارثیه خود می توان از وکلای بالا مشاوره دریافت نمود؟

بله شما در صورت اخذ ارثیه خود و برطرف شدن این مشکل می توانید از وکلای بالا استفاده نمایید.

administrator

12 نظر به “بهترین وکیل انحصار وراثت تهران کیست؟ 10 وکیل انحصار وراثت + راه ارتباطی”

 • Iman

  ببخشید اگر دو نفر از وراث بر روی تقسیم زمینی که به ارث رسیده مشکلی داشته باشند اما نفر سوم سهمش از زمین مشخص باشه تا زمانی که به پرونده اون دو نفر رسیدگی نشده باشه نفر سوم هم نمیتونه برای سهمش از زمین تصمیم گیری کنه؟

  • VakileKhebreh

   با سلام
   اگر قصد فروش دارد می تواند اقدام کند. نیاز به بررسی مستندات و جلسه حضوری می‌باشد.

 • روح الله

  اگر قبل از انحصار وراثت یکی از وراث فوت کنه تکلیف سهم منقول و غیر منقولی که به اون فرد ارث می رسید چی می شه؟

  • VakileKhebreh

   با سلام
   اگر اون فرد وارثی‌ داشته باشه سهمش به ورثه‌ش به ارث میرسه. در غیر این صورت سهمش به سهم بقیه وراث اصلی اضافه میشه

 • آرمین

  پرونده های انحصار وراثت در صورتی که یکی از وراث خارج از کشور باشه پیگیری میشه یا نیاز به حضور فرد در ایران و دادگاه هست؟ امکانش هست که فرد بتونه به یکی وکالت بده به جای خودش؟

  • VakileKhebreh

   با سلام
   می تواند از طریق کنسولگری ایران به یک نفر در ایران وکالت بدهد

 • Roya

  اگر پدر قبل از فوت همسر دیگری نیز داشته باشه و آیا اگر اون خانوم از همسر سابقش فرزند داشته باشه آیا به فرزند آن خانوم از پدر ارث میرسه؟

 • رضا

  سلام گواهی فوت رو از کجا بگیرم؟

 • رضا

  سلام مادر بزرگ من وارث نداره من می تونم تمام اموال رو درخواست کنم؟

نظر دهید