بهترین وکیل سرقفلی در تهران کیست؟ لیست 9 وکیل سرقفلی + تلفن

وکیل سرقفلی

به نظر شما بهترین وکیل سرقفلی در تهران چه کسی است؟ اگر قصد خرید، فروش یا اجارۀ مغازه یا یک ملک تجاری را داشته باشید، حتماً نام سرقفلی به گوشتان خورده است. سرقفلی به وجهی گفته می‌شود که مستأجر یا خریدار در زمان خرید ملک تجاری باید به مالک بپردازد تا مالکیت آن ملک را از آن خود کند. در بعضی مواقع ممکن است سرقفلی ملک‌های تجاری با مشکلاتی روبه‌رو باشند. در این زمان شما به یک وکیل متخصص سرقفلی نیاز خواهید داشت. اگر می‌خواهید با این وکلا آشنا شوید بهتر است در ادامۀ این مطلب با ما همراه باشید.

بهترین وکیل سرقفلی در تهران

وکلای سرقفلی باید از مهارت و تجربۀ کاری بالایی در این زمینه برخوردار باشند تا بتوانند به‌خوبی از پروندۀ شما دفاع کنند و آن را به پیروزی برسانند. این وکلا باید فن بیانی قوی داشته باشند و به تمامی مشکلات شما با صبر و حوصله گوش دهند. در ادامه، مجرب‌ترین وکلای سرقفلی را به شما معرفی خواهیم کرد:

محمد عطاریان

محمد عطاریان

وکیل محمد عطاریان یکی از برترین وکیل در سعادت آباد است که در کار خویش بسیار مجرب است. ایشان از تجربه و تخصص بالایی در زمینۀ سرقفلی برخوردار است و می‌تواند پروندۀ شما را به‌راحتی به پیروزی برساند. این وکیل وکالت و مشاوره تعداد زیادی از وزارت‌خانه‌ها و شرکت‌های دولتی را بر عهده داشته است و در کار خویش مهارت بالایی دارد. شما می‌توانید از طریق مراجعۀ حضوری یا با تماس تلفنی با ایشان به‌راحتی مشاوره دریافت کنید.

محمد عطاریان که یکی از بهترین وکیل چک برگشتی شمار می آید، به تمامی سؤالات شما با گوش جان پاسخ می‌دهد.

اطلاعات تماس

 • وب‌سایت: vakilekhebreh.ir
 • شمارۀ تلفن: ۰۹۱۲۷۳۷۲۵۵۱
 • آدرس: ایران، تهران – سعادت‌آباد

مؤسسۀ حقوقی داد مهر عدالت

مؤسسۀ حقوقی داد مهر عدالت

اگر به دنبال وکیل سرقفلی هستید، ما به شما مؤسسۀ حقوقی دادمهر عدالت را پیشنهاد می‌کنیم. این مؤسسۀ حقوقی تیمی از مجرب‌ترین وکلا را دارد و همواره در تلاش بوده تا برای تمامی مشکلات و دعاوی، اثبات مالکیت و .. وکیل‌های متخصص به شما معرفی کند. وکلایی که عضو هیئت‌مدیرۀ این مؤسسه هستند به‌عنوان بهترین وکیل سرقفلی شناخته شده‌اند. شما می‌توانید به‌صورت حضوری یا غیرحضوری از وکلای این مجموعه مشاوره دریافت کنید.

اطلاعات تماس

 • شمارۀ تلفن: 09128899146
 • سایت: dadmehredalat.com
 • آدرس: فلکۀ اول تهران‌پارس، خیابان امیری طائمه، نبش خیابان ملکی، پلاک ۶۱ واحد ۸

دکتر حسن افراسیابی کشکولی

دکتر حسن افراسیابی کشکولی

دکتر حسن افراسیابی یکی از بهترین و باتجربه‌ترین وکلای پایه یک دادگستری است. این وکیل حدود 22 سال سابقۀ وکالت دارد و بسیاری از پرونده‌های خود را به پیروزی رسانده است. این وکیل تحصیلات تکمیلی خود را در دانشگاه علوم قضایی و دانشگاه تهران به پایان رسانده است. علاوه بر این دکتر حسن افراسیابی حدود 9 سال رئیس شعبۀ دادگاه بوده است. همچنین این وکیل در دانشگاه‌های مختلف نیز تدریس کرده و بر دعاوی سرقفلی نیز کاملاً واقف است. دکتر حسن افراسیابی حق‌الوکالۀ خود را نیز بر اساس توان موکل از وی اخذ می‌کند.

اطلاعات تماس

 • شمارۀ تلفن: 09120204144
 • اینستاگرام: hasan_afrasiabi_vakil
 • آدرس: میدان شهر زیبا، پاساژ مسجد، حجت، طبقۀ سوم.

بهاره فیض

بهاره فیض

بهاره فیض به‌عنوان بهترین وکیل سرقفلی در تهران شناخته شده است. این وکیل تحصیلات تکمیلی خود را در دانشگاه شهید بهشتی به پایان رسانده است. بهاره فیض حدود 10 سال سابقۀ فعالیت در زمینۀ مسائل حقوقی دارد و رتبۀ 30 کانون وکلای مرکزی را نیز به دست آورده است. شما می‌توانید برای دعاوی مربوط به سرقفلی مغازه به این وکیل مراجعه کنید. بهاره فیض امکان مشاورۀ حضوری و غیرحضوری را برای افراد فراهم کرده است. شما می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان از این وکیل که بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران نیز محسوب می شود، نوبت مراجعۀ حضوری دریافت کنید.

اطلاعات تماس

 • شمارۀ تلفن: 09124478815
 • سایت: baharefeiz.com
 • اینستاگرام: Vakil_baharefeiz
 • آدرس: تهران، خیابان وحید دستگردی (ظفر)، خیابان مصدق شمالی (نفت شمالی)، خیابان دامغانی (یازدهم)، پلاک 38، واحد 2.

مسعود اسلامی‌مهر

مسعود اسلامی‌مهر

مسعود اسلامی‌مهر یکی از بهترین وکلای سرقفلی در تهران است. ایشان یکی از خبره‌ترین وکلای پایه یک دادگستری تهران بوده و مشاور حقوقی کانون وکلای مرکزی نیز است. مسعود اسلامی مهر وکالت و مشاورۀ حقوقی بسیاری از شرکت‌های خصوصی و دولتی را بر عهده داشته است. ایشان از تجربۀ بسیار بالایی در دعاوی ملکی نیز برخوردار است. شما می‌توانید به‌صورت حضوری یا از طریق شماره‌های تماس با این وکیل در تماس باشید. مهم‌ترین هدف این وکیل اجرای عدالت و ایجاد صلح است.

اطلاعات تماس

 • شمارۀ تلفن: 02126413766
 • آدرس: تهران، خیابان مصدق (نفت) شمالی، خیابان دامغانی (یازدهم)، پلاک 38، واحد 2

مونا ترابی

مونا ترابی

افرادی که به دنبال وکیل سرقفلی هستند، بهتر است با مونا ترابی نیز آشنا شوند. ایشان یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در تهران است. این وکیل در دعاوی ملکی و سرقفلی تخصص بسیار بالایی دارد. مونا ترابی توانسته در بسیاری از دعاوی انتقال سرقفلی و حق کسب پیشه موفقیت به دست آورد. علاوه بر این مونا ترابی بر بسیاری از قوانین سرقفلی واقف هستند و همواره تلاش می‌کند مطالب خود را به‌روز نگه دارد. شما می‌توانید از طریق وب‌سایت این وکیل که بهترین وکیل غرب تهران نیز محسوب می شود، نوبت مشاوره را در کوتاه‌ترین زمان دریافت کنید.

اطلاعات تماس

 • شمارۀ تلفن: 09121979750
 • وب‌سایت: edalatariyayi.com
 • آدرس: سعادت‌آباد، سرو غربی، نرسیده به میدان کتاب، پلاک 129 واحد 505.

دکتر نصیر عبادپور

دکتر نصیر عبادپور

دکتر نصیر عبادپور تحصیلات تکمیلی خود را در دانشگاه‌های علامه طباطبایی و تهران به پایان رسانیده است. علاوه بر این ایشان در دانشگاه‌های مطرح تهران مشغول تدریس نیز هستند و آثار علمی متعددی را تألیف کرده‌اند. همچنین دکتر نصیر عبادپور یکی از بهترین وکیل‌های سرقفلی در تهران است و شما می‌توانید با خیالی آسوده دعاوی سرقفلی خود را به وی بسپارید. این وکیل همواره در تلاش است تا با صبر و حوصله به سؤال‌های موکل‌های خود گوش دهد و برای آن‌ها بهترین راه حل را ارائه دهد.

اطلاعات تماس

 • شمارۀ تلفن: 09124160729
 • آدرس: تهران، خیابان مطهری، تقاطع میرزای شیرازی، پلاک ۲۱۰، طبقۀ اول، واحد ۲.

قبل از معرفی مورد بعدی پیشنهاد می کنیم سری هم به مقاله بهترین وکیل امور ثبتی بزنید.

عباس مقبل‌زاده

اگر می‌خواهید بهترین وکیل سرقفلی را بیابید، بهتر است عباس مقبل‌زاده را نیز در نظر داشته باشید. این وکیل توانسته گروه وکلای همایونی را تأسیس کند و تعداد زیادی از وکلای باتجربه را در کنار خود داشته باشد. عباس مقبل‌زاده از جمله بهترین وکلای سرقفلی است. در واقع ایشان سابقۀ بسیار بالایی در دعاوی سرقفلی دارد و توانسته تعداد زیادی از پرونده‌های سرقفلی را به موفقیت برساند. گروه وکلای همایونی توانسته‌اند در بسیاری از پرونده‌ها موفقیت به دست آورند و همین مسئله باعث شده تا در جایگاه بالایی در میان وکلای تهران باشند.

اطلاعات تماس

 • شمارۀ تلفن: 09352577075
 • آدرس: تهران، میدان فردوسی، پایین‌تر از مرکز تجارت جهانی، نرسیده به نوفل لوشاتو، جنب بانک صادرات، پلاک ۲۰۶، واحد ۵.

مجید رحیمی

مجید رحیمی

آقای مجید رحیمی یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در تهران هستند. این وکیل در تعداد زیادی از پرونده‌های حقوقی مربوط به سرقفلی موفقیت کسب کرده است. افرادی که قصد اخذ نوبت از این وکیل را دارند می‌توانند از طریق وب‌سایت ایشان اقدام و از این طریق در کوتاه‌ترین زمان نوبت خود را دریافت کنند. علاوه بر این، سابقۀ وکالت 16 ساله این وکیل باعث شده تا بسیاری از افراد برای دعاوی خود ایشان را انتخاب کنند. در واقع می‌توان گفت مجید رحیمی بهترین وکیل سرقفلی در تهران است.

اطلاعات تماس

 • شمارۀ تلفن: ۰۹۱۲۷۱۶۴۸۹۸
 • وب‌سایت: vakilrahimi.ir
 • آدرس: تهران، خیابان دکتر فاطمی، روبروی سازمان آب، برج ساعت، پلاک ۱۶۵، طبقۀ ۶، واحد ۶۲.

سخن پایانی

در این مطلب سعی کردیم شما را با بهترین وکیل سرقفلی در تهران آشنا کنیم. شما می‌توانید از میان وکلای مختلف یکی از بهترین‌ها را انتخاب کنید و در دعاوی خود پیروز شوید. توجه داشته باشید که وکیلی را برگزینید که دارای تجربۀ کافی در زمینۀ دعاوی سرقفلی است. از جمله بهترین وکیل‌های سرقفلی می‌توان به مجید رحیمی، عباس مقبل‌زاده، مونا ترابی و … اشاره کرد. شما می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت محمد عطاریان نوبت خود را برای بهترین وکیل سرقفلی تهران اخذ کنید.

 

سوالات پرتکرار شما

حق سرقفلی چیست؟

باید گفت حق سرقفلی، حقی است که به موجب آن، مستاجر ملک تجاری می تواند از ملک تجاری با پرداخت اجاره بهای ناچیزی استفاده کرده و در پایان مدت اجاره، به تصرف خود در ملک اجاره ای ادامه دهد.

بهترین وکیل سرقفلی در تهران کیست؟

از بهترین وکیل سرقفلی میتوان به محمد عطاریان، رضا عبدالمحمد، دکتر محمد تقی زاده، دکتر حسن افراسیابی کشکولی نام برد.

administrator

4 نظر به “بهترین وکیل سرقفلی در تهران کیست؟ لیست 9 وکیل سرقفلی + تلفن”

 • بهرام

  سلام در صورت بروز چه مشکلاتی بین خریدار و فروشنده ملک میشه از وکیل سرقفلی کمک گرفت؟ و معمولا وکلا چه هزینه ای رو دریافت می کنند؟

  • VakileKhebreh

   با سلام
   پاسخ به سوال شما بسیار گسترده است و در این مقال نمی‌گنجد. هزینه وکیل معمولا بر حسب درصدی از ارزش مال موضوع دعوی تعیین می شود

 • کنعانی

  اگر ملک برا ما بوده باشه ولی سرقفلیش برای یکی دیگه که اون بنده خدا الان فوت کرده باشه ما باید چیکار کنیم خیلی دردسر داره شنیدم

  • VakileKhebreh

   با سلام
   دردسری ندارد. سرقفلی ملک به ورثه مرحوم می‌رسد.

نظر دهید