8 وکیل دیوان عدالت اداری تهران که در کار خود بهترین هستند! + تلفن

وکیل دیوان عدالت اداری

به نظر شما برترین وکیل دیوان عدالت اداری چه کسی است؟ وکلای مختلفی در شهر تهران در زمینۀ دعاوی و مشکلات اداری مشغول به کار هستند. افرادی که از یک سازمان یا شرکت دولتی شکایت دارند می‌توانند با استفاده از این وکلا شکایت خود را پیگیری کنند و در کوتاه‌ترین زمان به حق خود برسند. دیوان عدالت اداری یکی از مراجعی است که شکایت مردم در مورد سازمان‌های مختلف و تخلفات موجود در آن‌ها را پیگیری و رسیدگی می‌کند. وکلا نیز می‌توانند از طریق این دیوان شکایات موکل‌های خود را پیگیری نمایند. اگر می‌خواهید بیشتر با بهترین وکیل دیوان عدالت اداری آشنا شوید بهتر است در ادامه با ما همراه باشید.

بهترین وکیل دیوان عدالت اداری

در همین ابتدای مطلب بهتر است شما را با وکلای دیوان عدالت اداری در شهر تهران آشنا کنیم. وکلای متعددی در شهر تهران در زمینۀ دعاوی مربوط به تخلفات سازمان‌های دولتی فعالیت دارند و می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان پرونده‌های شما را به موفقیت برسانند. با شناخت این وکلا می‌توانید بهترین وکیل را انتخاب کنید و برای موفقیت در پرونده‌ها و دعاوی خود از وی کمک بگیرید. از جمله این وکلا می‌توان به این موارد اشاره کرد:

محمد عطاریان

محمد عطاریان، بهترین وکیل دیوان عدالت اداری

اگر به دنبال وکیل دیوان عدالت اداری تهران هستید بهتر است شما را با محمد عطاریان که بهترین وکیل در سعادت آباد است، آشنا کنیم. محمد عطاریان یکی از بهترین وکلای پایه‌یک دادگستری تهران است که با بیش از 13 سال سابقه می‌تواند در کوتاه‌ترین زمان دعاوی شما را به موفقیت برساند. محمد عطاریان به‌عنوان وکیل دیوان عدالت همواره به مشکلات موکل‌های خود با دقت گوش می‌دهد و می‌تواند بهترین راه حل را برای دعاوی شما پیدا کند. شما می‌توانید از طریق تلفن و وب‌سایت ایشان به‌صورت حضوری و غیرحضوری مشاوره دریافت کنید.

اطلاعات تماس

 • شمارۀ تلفن: ۰۹۱۲۷۳۷۲۵۵۱
 • آدرس: ایران، تهران- سعادت‌آباد
 • وب‌سایت: vakilekhebreh.ir

محمدرضا کریمی وکیل دیوان عدالت اداری

محمدرضا کریمی وکیل دیوان عدالت اداری

محمدرضا کریمی یکی از بهترین وکلای دیوان عدالت اداری است که می‌تواند دعاوی و شکایت‌های شما از سازمان‌های دولتی و تخلفات آن‌ها را به موفقیت برساند. شما می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان به دفتر محمدرضا کریمی مراجعه کنید و در مورد شکایت خود از وی مشاوره بگیرید. علاوه بر این ایشان می‌توانند به بهترین شکل ممکن دعاوی مربوط به دیوان عدالت اداری را پیگیری کنند. البته باید دقت داشته باشید که شما می‌توانید از مشاورۀ غیرحضوری ایشان نیز بهره ببرید.

اطلاعات تماس

 • شمارۀ تلفن: ۶۶۷۳۷۶۷۱
 • آدرس: تهران خ ولیعصر بین چهارراه ولیعصر و امیر اکرم خیابان هاشمی‌فر پلاک ۲۶ طبقۀ ۵ واحد ۲۲
 • وب‌سایت: vakil-edalat.com

مریم نصراللهی

مریم نصراللهی

از دیگر وکلای پایه‌ یک دادگستری تهران که تجربۀ بسیار بالایی در زمینۀ دعاوی و شکایت‌های مربوط به دیوان عدالت اداری دارد، می‌توان به مریم نصراللهی اشاره کرد. ایشان همواره در تلاش هستند تا دعاوی مختلف را در کوتاه‌ترین زمان و با کمترین هزینه به موفقیت برساند. علاوه بر این، شما می‌توانید به‌راحتی از مشاوره‌های وکیل مریم نصراللهی به‌صورت حضوری یا غیرحضوری بهره ببرید. شما حتی به‌صورت غیرحضوری نیز می‌توانید به پاسخ تمامی سؤالات خود دست پیدا کنید. می‌توانید در هفت روز هفته از مشاوره‌های 24 ساعتۀ ایشان بهره ببرید و در دعاوی خود موفق شوید.

اطلاعات تماس

 • شمارۀ تلفن: 09125245491
 • آدرس: تهران، نیاوران، مجتمع تجاری اطلس مال، واحد اداری A1، طبق A1، واحد 17
 • وب‌سایت: nasrolahi.com

نیلوفر کشاورز محمدیان

نیلوفر کشاورز محمدیان

حال نوبت به آن رسیده که شما را با نیلوفر کشاورز محمدیان به‌عنوان وکیل دیوان عدالت اداری آشنا کنیم. ایشان با 7 سال سابقۀ وکالت توانسته‌اند بسیاری از دعاوی مربوط به تخلفات شرکت‌های دولتی را به موفقیت برسانند. این وکیل می‌تواند شکایات شما را تدوین و لایحه‌های موردنیاز شما را نگارش کند. نیلوفر کشاورز محمدیان مشاور حقوقی صداوسیما، روابط عمومی آموزش‌وپرورش و بانک ملی بوده‌اند و سابقه‌ای درخشان در حوزۀ فعالیت خود به دست آورده‌اند. شما می‌توانید از طریق شماره‌های تماس ایشان از مشاوره‌های غیرحضوری نیز بهره ببرید.

اطلاعات تماس

 • شمارۀ تلفن: ٠٩١٢٤٣٣٣٦٢٢
 • آدرس: تهران، جنت‌آباد، چهارباغ شرقی، کوچۀ قماشی، پلاک 4، واحد 3

وحید رادمنش

وحید رادمنش

یکی دیگر از وکلای پایه‌یک دادگستری وحید رادمنش است. ایشان سابقۀ بسیار بالایی در زمینۀ دعاوی دیوان عدالت اداری دارند. بسیاری از افراد برای شکایت از تخلفات و مشکلات سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی به وحید رادمنش مراجعه و در کوتاه‌ترین زمان تمامی مسائل حقوقی مثل جعل سند خود را حل می‌کنند. وحید رادمنش با 9 سال سابقۀ وکالت توانسته بسیاری از پرونده‌های مربوط به دیوان عدالت اداری را به موفقیت برساند. علاوه بر این به‌علت این که ایشان دارای تحصیلات حقوقی هستند می‌توانند با تسلط بالایی به شما مشاوره دهند.

اطلاعات تماس

امین گلریز

امین گلریز

افرادی که به دنبال بهترین وکیل دیوان عدالت اداری هستند، بهتر است امین گلریز را نیز در نظر داشته باشند. این وکیل یکی از مجرب‌ترین وکلای دیوان عدالت اداری در تهران به شمار می‌رود که رتبۀ یک حقوق را در کنکور از آن خود کرده است. علاوه بر این، ایشان در دانشگاه‌های مطرح تهران عضو هیئت‌علمی نیز هستند و پژوهشگری و نویسندگی را نیز در کارنامۀ کاری خود دارند. امین گلریز نویسندۀ کتاب قانون مطرح تهران است. شما می‌توانید انواع مشاوره‌های حضوری و غیرحضوری را از این وکیل که بهترین وکیل شمال تهران است، با کمترین هزینه دریافت کنید.

اطلاعات تماس

 • شمارۀ تلفن: 09120899917
 • آدرس: میدان تجریش، خیابان ملکی، نبش بن‌بست یکم، پلاک 2، طبقۀ 2

شریفه دولاح

شریفه دولاح

از دیگر وکلای دیوان عدالت اداری می‌توان به شریفۀ دولاح اشاره کرد. این وکیل تجربه‌ای موفق در زمینۀ پرونده‌های دیوان عدالت اداری دارد و توانسته بسیاری از دعاوی مربوط به این دیوان را در کوتاه‌ترین زمان به موفقیت برساند. ایشان حدود 5 سال سابقۀ فعالیت در زمینۀ وکالت را دارند. شما می‌توانید به‌صورت حضوری تنها برای مشاوره به دفتر این وکیل مراجعه کنید و به پاسخ سؤالات خود دست پیدا کنید.

اطلاعات تماس

 • شمارۀ تلفن: 09124977590
 • آدرس: تهران، جنت‌آباد شمالی، خیابان کوروش غربی، کوچۀ دوم، پلاک 23، زنگ دوم، طبقۀ دوم

حسام خوشگواری

حسام خوشگواری

می‌توان به حسام خوشگواری به‌عنوان یکی از بهترین وکلای دیوان عدالت اداری که بسیاری از پرونده‌هایش را به پیروزی رسانده است اشاره کرد. شما می‌توانید به‌راحتی در کوتاه‌ترین زمان و با کمترین هزینه پرونده‌های خود را به موفقیت برسانید. البته دقت داشته باشید برای اخذ نوبت حضوری حتماً چند روز قبل از موعد دادگاه خود اقدام کنید؛ زیرا این وکیل مراجعان متعددی دارد و ممکن است دریافت نوبت برای شما کمی طول بکشد.

اطلاعات تماس

 • شمارۀ تلفن: 09126048421
 • آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از پل همت، بن‌بست سیدالشهدا، پلاک 4، واحد 4

سخن پایانی

در این مطلب سعی کردیم شما را با برترین وکیل دیوان عدالت اداری آشنا کنیم. این وکلا به شما کمک می‌کنند تا در دعاوی مربوط به شکایت از سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی به پیروزی برسید. تعداد زیادی از وکلا در تهران می‌توانند وکالت شما را در این دعاوی بر عهده بگیرند، اما باید از بهترین آن‌ها استفاده کنید. محمد عطاریان یکی از بهترین وکلای دعاوی دیوان عدالت اداری است که می‌تواند در کوتاه‌ترین زمان ممکن دعاوی شما را به موفقیت برساند و مشکلات شما را حل کند.

سوالات پرتکرار

دیوان عدالت اداری چیست؟

دیوان عدالت یک مرجع قضایی اختصاصی برای رسیدگی به شکایات مردم نسبت به دولت و مراکز عمومی است.

آیا حتما برای شکایت از دولت باید از وکیل دیوان عدالت اداری استفاده کنیم؟

خیر، اما وکیل دیوان عدالت اداری آشنایی بیشتری با امور حقوقی مربوطه دارد.

آدرس ديوان عدالت اداري تهران کجاست؟

تهران بزرگراه ستاری بلوار شهید مخبری نبش خیابان ایران زمین، ديوان عدالت اداري

administrator

نظر دهید