بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران کیست؟ 8 وکیل کلاهبرداری + آدرس

بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران

کلاهبرداری را می‌توان از جمله مواردی دانست که به دسته‌بندی‌های گوناگونی تقسیم‌ می‌شود. جهت رسیدگی به پرونده‌های حقوقی مربوط به این موضوع مهم باید از یک وکیل کلاهبرداری کمک بگیرید. این وکلا با کلیۀ قوانین و مقررات مرتبط با چنین امری آشنایی دارند و به همین جهت می‌توانند بهترین راهکارهای ممکن را در اختیارتان بگذارند. خوشبختانه امروزه وکلای مختلفی در شهر تهران آماده هستند تا در این رابطه به شما یاری برسانند و از دانش خود به‌منظور رفع مشکلات شما بهره ببرند.

بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران

به‌منظور پیدا کردن بهترین وکیل موجود در حوزۀ رسیدگی به پرونده‌های کلاهبرداری لازم است به موارد مهمی همچون سابقۀ وکیل و میزان تخصص و رضایت افراد از وی توجه داشته باشیم. با تکیه کردن بر این فاکتورها می‌توان به‌راحتی از بین گزینه‌های مختلف وکلایی را یافت که به‌خوبی قادر به رفع نیازهای شما هستند.

یک وکیل برتر باید در کلیۀ مراحل رسیدگی به پرونده در کنار شما باشد. مواردی همچون جمع‌آوری مدارک مناسب، تشکیل پروندۀ حقوقی، ارائۀ دادخواست و… از جمله همین مراحل به شمار می‌آيند که باید به آن‌ها توجه داشته باشید. در واقع می‌توان گفت که تمرکز بر روی همین موارد شما را به پیروزی در دعاوی مربوطه می‌رساند. در ادامه به هشت وکیل برتر برای پیگیری کلاهبرداری به طرق گوناگون اشاره می‌‌کنیم تا بتوانید راحت‌تر از همیشه با آن‌ها ارتباط برقرار کنید.

محمد عطاریان

محمد عطاریان، بهترین وکیل کلاهبرداری

اگر به دنبال بهترین وکیل کلاهبرداری هستید، لازم است در همان گام اول به سراغ جناب آقای عطاریان که بهترین وکیل غرب تهران است، بروید. ایشان با بیش از ده سال سابقۀ فعالیت برای چند وزارت‌‌خانه و مجموعه‌های دولتی آمادگی کامل جهت رسیدگی به پروندۀ مدنظر شما را دارد. شما می‌توانید چه به‌صورت حضوری و چه به‌صورت تلفنی از دانش ایشان به نفع خود کمک بگیرید. البته عموماً توصیه می‌شود که کاربران به شکل حضوری مشکلات خود را مطرح کنند تا امکان بررسی صحیح مدارک و شواهد وجود داشته باشد. با انتخاب آقای عطاریان می‌توانید مطمئن باشید که پروندۀ شما به بهترین شکل ممکن خاتمه می‌یابد.

اطلاعات تماس

 • وب‌سایت: vakilekhebreh.ir
 • شمارۀ تلفن: ۰۹۱۲۷۳۷۲۵۵۱
 • آدرس دفتر:‌ تهران، سعادت‌آباد

علی فرجی

علی فرجی

جرایم کلاهبرداری اینترنتی در سال‌های اخیر روبه‌فزونی داشته‌اند. به‌منظور رسیدگی به این موارد نیز باید به سراغ یک وکیل کلاهبرداری مجرب همچون جناب آقای علی فرجی بروید. ایشان به‌صورت تخصصی در چنین حوزۀ ویژه‌ای فعالیت دارند و توانسته‌اند پیچیده‌ترین پرونده‌ها را نیز به سمت پیروزی هدایت کنند. دفتر وکالت ایشان آمادگی لازم جهت بررسی دعاوی شما را دارد و می‌توانید به تجربه و دانش این وکیل شناخته‌شده در سطح تهران اعتماد داشته باشید. رمز موفقیت شما در این مدل پرونده‌ها، یاری جستن از وکلایی همچون جناب فرجی است.

اطلاعات تماس

 • وب‌سایت: farajioffice.com
 • شمارۀ تلفن: 09120058793
 • آدرس دفتر:‌ جنت‌آباد، بلوار جنت‌آباد شمالی، نرسیده به بلوار انصارالمهدی، پلاک 321 طبقۀ اول واحد 1 زنگ 1

وکیل شاه مرادی

امید شاه مرادی

جناب شاه‌مرادی برای سالیان متمادی به‌عنوان یکی از بهترین وکلای تهران در زمینه‌های مختلف انتخاب می‌شوند. ایشان به‌عنوان یک وکیل کلاهبرداری نیز سوابق خوبی را از خود بر جای گذشته‌اند به نحوی که کلیۀ مراجعه‌کنندگان از خدمات ارائه‌شده توسط دفتر وکالت این وکیل مجرب، رضایت خاطر دارند. وکیل شاه‌مرادی در موارد متعددی همچون جمع‌آوری مدارک نیز آمادۀ یاری‌رسانی به شما هستند. ایشان به‌عنوان وکیل مدافع شما در دادگاه حضور می‌یابند و از حق‌ و حقوقتان به‌طور کامل دفاع خواهند کرد. امکان دریافت مشاوره به‌صورت آنلاین در وب‌سایت وی نیز وجود دارد.

اطلاعات تماس

 • وب‌سایت: vakilshahmoradi.com
 • شمارۀ تلفن: 09123939759
 • آدرس دفتر:‌ تهران، آریاشهر، بین فلکۀ اول و دوم صادقیه، ابتدای شهدای صادقیۀ جنوبی، جنب رستوران پاییز، پلاک ۴۱، طبقۀ ۴

علی حاتمی

علی حاتمی

گزینۀ دیگری که به‌عنوان یک وکیل کلاهبرداری باید مدنظر شما باشد، علی حاتمی است. این وکیل حاذق با برخورداری از دانش بروز در مورد قوانین و مقررات جرائمی همچون کلاهبرداری، توانایی رفع کلیۀ دعاوی حقوقی شما در این زمینه را دارد. چنانچه به‌دلیل کلاهبرداری دارایی خود را از دست داده‌اید و قصد باز‌پس‌گیری آن را دارید، لازم است با مراجعه به ایشان و طرح مشکل، روند رسیدگی به پرونده‌تان را تسریع کنید. شایان ذکر است که دفتر وکالت ایشان به‌صورت تلفنی نیز درخواست‌های متعدد شما را مورد بررسی قرار می‌دهد.

اطلاعات تماس

 • وب‌سایت: vakilhatamirad.com
 • شمارۀ تلفن: 09121592629
 • آدرس دفتر:‌ سعادت‌آباد، خيابان نهم شرقي پلاك ٢٤ طبقۀ ٣ واحد ٢٣

پوریا نادری

پوریا نادری

یک وکیل کلاهبرداری اینترنتی باید این توانایی را داشته باشد که در کوتاه‌ترین زمان ممکن شرایط پروندۀ شما را آنالیز و سپس راهکاری طلایی را برای شما تعیین کند. آقای پوریا نادری به عنوان بهترین وکیل شمال تهران، با تجربۀ مناسب خود به‌عنوان یک معتبر در چنین مواردی همراه شما خواهد بود. ایشان در کلیۀ پرونده‌هایی که تحت نظر داشته‌اند به نتایج قابل‌قبولی دست یافته‌اند و به همین جهت می‌‌توانید به تخصص و دانش وی‌ اعتماد کنید. امکان برقراری ارتباط به‌صورت تلفنی و یا آنلاین با دفتر وکالت جناب نادری وجود دارد.

اطلاعات تماس

 • وب‌سایت: vakilnaderi.com
 • شمارۀ تلفن: 02122710546
 • آدرس دفتر:‌ تهران، تجریش، ابتدای فناخسرو، جنب مجتمع تجاری تندیس، پلاک 16، واحد 1

احمد میرشاه

احمد میرشاه

شاید در نگاه اول یافتن یک وکیل برای کلاهبرداری امری دشوار به نظر برسد، اما با وجود وکلایی همچون احمد میرشاه لازم نیست که در این زمینه نگرانی خاصی داشته باشید. دفتر وکالت ایشان از نظر سابقۀ رسیدگی به پرونده‌های پیچیده در سطح بسیار مناسبی قرار دارد؛ بنابراین اگر تصور می‌کنید که پیگیری خواسته‌های شما یک وکیل کاملاً مجرب را طلب می‌کند، احمد میرشاه را به‌عنوان گزینۀ نخست خود در نظر داشته باشید. دفتر وکالت این وکیل متبحر تا کنون به نیازهای کاربران گوناگونی پاسخ داده است و شما نیز به یکی از همین کاربران تبدیل شوید.

اطلاعات تماس

 • وب‌سایت: mirshah.com
 • شمارۀ تلفن: 09306091148
 • آدرس دفتر:‌ عظیمیه، میدان مهران، برج ماندگار طبقۀ 7 واحد 703

اکبر فتح اللهی

اکبر فتح اللهی

جناب آقای اکبر فتح‌اللهی نیز به‌عنوان یک وکیل کلاهبرداری توانمند در شهر تهران به شمار می‌رود. دلیل اصلی توانمندی ایشان در چنین حوزۀ به‌خصوصی را می‌توان به مواردی همچون تلاش برای آشنایی با جدیدترین قوانین ارتباط داد. پرونده‌هایی که توسط جناب فتح‌اللهی مورد بررسی قرار می‌گیرند به‌صورت ویژه پیگیری خواهند شد تا نتیجۀ نهایی همان چیزی باشد که شما به دنبال آن هستید. دفتر وکالت این وکیل باتجربه در تمامی روزهای هفته آمادگی دریافت تماس‌های کاربران مختلف را دارد.

اطلاعات تماس

 • وب‌سایت: fathlawyer.com
 • شمارۀ تلفن: 09121463248
 • اینستاگرام: moshaverkanevade
 • آدرس دفتر:‌ تهران بالاتر از میدان آرژانتین، بیمارستان کسری، کوچۀ 35

زهره رستگار

زهره رستگار

بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران باید حتی در شرایطی که اوضاع برای شما مناسب به نظر نمی‌رسد نیز از تلاش خود دریغ نکند. این همان چیزی است که سرکار خانم زهره رستگار به آن اعتقاد دارند. ایشان تمام سعی و کوشش خود را به کار می‌بندند تا پروندۀ ارائه‌شده توسط شما مثل خیانت در امانت را به یک نتیجۀ قابل‌قبول برسانند. باید توجه داشته باشید که رسیدگی کردن به پرونده‌های کلاهبرداری نباید هیچ‌گونه نقص و ایرادی داشته باشد؛ زیرا چنین مواردی منجر به کاهش شانس پیروزی شما خواهد شد. خوشبختانه می‌توانید به توانایی خانم رستگار تکیه کنید و پروندۀ خود را به ایشان بسپارید.

در بخش درباره ما سایت ایشان ذکر شده:

خانم زهره رستگار وکیل پایه‌یک دادگستری در تهران با تحصیلات عالیه بوده و با بیش از ۲۳ سال سابقه کار در پرونده‌های متعدد به‌عنوان وکیل برتر تهران شناخته ‌شده‌اند.

 • وب‌سایت: zohrehrastegarlaw.com
 • شمارۀ تلفن: 02144141581
 • آدرس دفتر:‌ تهران، فردوس غرب، خیابان ناصر حجازی، بین ورزی و پروانه، ساختمان نگار، پلاک 435

سخن پایانی

کلاهبرداری و فریب از جمله مهم‌ترین جرائمی به شمار می‌آيند که رسیدگی به آن‌ها در صدر اولویت‌های مراجع قضایی است. این موضوع خود به دسته‌بندی‌های مختلفی تقسیم‌بندی می‌شود که از بین آن‌ها می‌توان به گزینه‌های مهمی همچون کلاهبرداری به‌صورت اینترنتی اشاره کرد.

عطاریان، وکیل ملکی تهران

به‌منظور تشکیل پرونده و پیگیری این نوع دعاوی لازم است به یک وکیل کلاهبرداری مراجعه کنید. دفتر وکالت محمد عطاریان این آمادگی را دارد تا به بهترین شکل ممکن شما عزیزان را در این زمینه یاری کند. تنها کافی است با ما تماس بگیرید تا کلیۀ اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار دهیم. به یاد داشته باشید که همیاری با یک وکیل مجرب همچون محمد عطاریان، شرط پیروزی شما در پرنده‌های حقوقی است.

administrator

نظر دهید